2733
2734

روحیه بستگی داره؟

الان دختر ۱۵ ساله چه میفهمه تو ازدواج چی میگذره که بخاد اماده بشه؟حالا بدنشم اماده...

جبهه نگیرید لطفا یجا این جمله رو خوندم واقعا برام سوال شد! اخه طرف در ادامه حرفش اومده بود زنان پیامبرو که رسما بچه بودنو مثال زده بود فک کنم زیر ۱۰ سال بودن اون چیزی که نوشته شده بود اونجا.. ولی واقعا اینجور مقایسه درسته؟

نه عزیزم من ۱۰ سالگی ازدواج کردم از یه زن ۴۰ ساله هم بدنم اماده تر بود

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

اون زمان همه همین بودن من مامان‌بزرگم‌۱۲سالگی ازدواج کرده بوده😐چ برسه ب چندصد سال گذشته 

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوخی میکنی؟

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰

ولی من ۱۱ سالگی فهمیدم رابطه جنسی چیه تو چطوری خانوادت امادت کردن؟ من حتی از دوستام متوجه شدم 

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️

من سیزده سالگی ازدواج کردم بدترین اتفاقی که میشه سر به دختر بیاد اوناییم ک زود ازدواج کردن راضین رضایتشون فیکه مطمن باش منی ک الان 23سالمه الان میبینم که آماده ازدواج بودم

راضی بودید از ازدواجتون؟

عزیزم تروله

۱۰ سالگی پریود هم نمیشدم چه ازدواجی اخه

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
اون زمان همه همین بودن من مامان‌بزرگم‌۱۲سالگی ازدواج کرده بوده😐چ برسه ب چندصد سال گذشته 

من میگم ازدواج اصلا تو این سنین مناسب نیست...حتی درحق مادربزرگتونم ظلم شده

شوخی میکنی؟

معلومه که شوخی میکنم

ولی من ۱۱ سالگی فهمیدم رابطه جنسی چیه تو چطوری خانوادت امادت کردن؟ من حتی از دوستام متوجه شدم 

امضام

نه میتونم مجبورشون کنم دختر ۱۵ سالشونو شوهر بدن

نه میتونم بگم شوهر ندن

چون ماها کاره ای نیستیم

پس دلیلی نداره اعصابمو سر چیزی ک برام مهم نیس بهم بریزم و راجبش بحث کنم؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "