2752
2734
عنوان

۴۰ نفر بیایین

41 بازدید | 9 پست

سلام میخوام روزمو با دعا برای شما عزیزان شروع کنم اگه خواستید لایک کنید یا کامنت بذارید دعا میکنم براتون اگه قابل باشم  صلوات یا ذکر یونسیه میفرستم

شما هم برای حاجت من خواستین دعا کنید ♥️

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزه دلم لطفا برای سلامتی آقا صاحب الزمان و ظهور هر چ زودترشون دعا کن  و امضام .زیارت عاشورا دعاگوتم❤

همنچنین خواهش میکنم برای حاجت دل خواهرای گلم و کل سایت  دعا کن

@نون_بربریییی    

@درمسیرخدا    

@زهراگله    

@18narnia18    

@اعتصامی    

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
بچه ها کسی پایه شرکت توچله ی سوره الرحمان چهل شهیدهست اگه اره تاپیکم کامنت بزاره فقط‌دوسه نفردیگ کمه ...

فدا سرت گل 

کامنتت خیلی هم زیباست

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
عزیزه دلم لطفا برای سلامتی آقا صاحب الزمان و ظهور هر چ زودترشون دعا کن  و امضام .زیارت عاشورا د ...

چشم شما هم دعام کن🤍🌱

چشم شما هم دعام کن🤍🌱

دعاگوام عزیزم ب شرط لیاقت

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
عزیزه دلم لطفا برای سلامتی آقا صاحب الزمان و ظهور هر چ زودترشون دعا کن  و امضام .زیارت عاشورا د ...

دور سرت بگردم سهیلاجان😘

استارتر عزیز الهی خدا هزاران برابر به وسعت قلب قشنگت خیر و نیکی ببخشه🌱

لطفا برای عاقبت بخیری برادرم اَمین  و حاجتروایی دعاکنید. 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
دور سرت بگردم سهیلاجان😘 استارتر عزیز الهی خدا هزاران برابر به وسعت قلب قشنگت خیر و نیکی ببخشه🌱 ...

فدای شما خواهر جونم.تاج سری❤💚❤💚