2733
2734

آخه معیارهای خانم مهمه که چرا ایشان را انتخاب کرده 

ولی شوهر معلم خوبه هم صبوره حوصله بچه ها را داره و درسشون با باباشونه 

هم مودبه و باید درست رفتار کنه که به عنوان معلم بپذیرنش چون شغلشون روی رفتار و طرز لباس پوشیدن و کردارشان تاثیر میذاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه معیارهای خانم مهمه که چرا ایشان را انتخاب کرده  ولی شوهر معلم خوبه هم صبوره حوصله بچه ها ر ...

پس چرا خیلیا قریب به ۹۹ درصد مرد معلم واسه ازدواج نمیپسندن؟

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
جالبه از اخلاقیات نگفتن

کاربرای اینجا یاد گرفتن بابت چیزهایی که به مشاور حضوری نیاز داره از اینجا نظر سنجی کنن

قبلن تاپیک میزدن و شرایط هر دو طرف رو نصفه و نیمه میگفتن با این ذهنیت که اینجا میشه مشورت گرفت! 

الان دیگه رسما تاپیک میزنن بیاید بهم بگید باهاش ازدواج کنم یا نه! 

واقعن به دور از ذهن اینجور به اصطلاح مشورت کردنها:) 

💛🌱🙃💚✨
یعنی پول برای شما مهم نیست؟ اگه پول نبود همین گوشی و اینترنت هم‌نداشتی الان اینجا نظر بدی

قطعا هرکسی باشه براش پول مهمه

همه معیار که نباید پول باشه خانم

اکه کسی ابرو و اعتماد نداشته باشه و پولدار باشه چه فکری راجع‌ بهش دارید واقعا ؟؟؟

کاربرای اینجا یاد گرفتن بابت چیزهایی که به مشاور حضوری نیاز داره از اینجا نظر سنجی کنن قبلن تاپیک م ...

دقیقااا، تازه اینا فقط ظواهر ماجراست 

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)

میخواستم اونجا یه چیزی بگه قفل کرد

هیچوس از هیچکس سر تر نیس فقط گاهی آدما شرایط باهم بودنو ندارن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
قطعا هرکسی باشه براش پول مهمه همه معیار که نباید پول باشه خانم اکه کسی ابرو و اعتماد نداشته باشه و ...

خب الانم اسی گفته سطح خانواده دختر بهتره 

پسره خانوادش داغونن 

پس جای بحث و حرف نمی مونه