2733
2734

بهمون گفتن ورودی هر نفر 440ت

و مثلا 200نفر نیان... ورودی اونا هدر میدره

بعد خیلی از اقوام ک راه دور هستن مشخص نیست بیان یا نیان 

چجوری ازشون بپرسیم میان یا نمیان ک زشت نباشه؟ 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیشه بپرسی   این مشکلی هست ک توی تمام  عروسی  ها هست  سعی کنید اونایی ک نزدیک ...

خب من دعوت نکردم مامانم به کلی آدم ک کارت ندادیم همینجوری گفته بیاین😑

مثلا برای داییم کارت می‌بریم ممکنه خواهر زنا و مادرزناشم بیاره ک اونا فقط 40.50نفرن

یابه دایی بابام گفته بیان اونم مثلا عروسی خواهرم با بجه ها و عروس و دامادا 40.50نفری اومدن😑 و فقط کادو یه نفر دادن

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

معمولا اگر کسی نخواد بیاد زودتر اطلاع میده که میزبان بتونه مهمان دیگه ای رو جایگزین کنه یا اینکه به سالن اطلاع بده 

اگر فکر می کنید کسی اطلاع نمیده در هر گروه از مهمان ها از اونی که راحت تر هستید سوال کنید و بگید که به شما آمار بده

بیکاری عروسی شلوغ میگیری کادو هم اونجور که دلت میخاد جمع نمیشه یه مهمونی بگیر والسلام

من اصلا نمی‌خواستم عروسی بگیرم به اصرار مادرم 

300 نفر دعوت کردیم 

ک الان شده 500 وخورده ای... مامانم به هرکی رسیده گفته... حتی دوست یا همسایه خاله م

نامه دادین زیرش بنویسید اگه نمیاین به این شماره زنگ بزنید 

خخخخخخ😂

خب من دعوت نکردم مامانم به کلی آدم ک کارت ندادیم همینجوری گفته بیاین😑 مثلا برای داییم کارت می‌بریم ...

یا علی، اصلا اون دایی بابات رو حذف کن.

دایی خودتم اون کارش واقعا کار غیر عرف و زشته، کل خواهر زن و ..........

واقعا زشته

اولا که اقوام دور و اونایی که می دونی نمیان لزومی نداره دعوت کنی

بعدم معمولا تو گروه خانوادگی اعلام می کنن هرکی نمی خواد بیاد اطلاع بده

یا اگر همچین گروهی ندارین به بزرگتر هر خانواده تماس بگیرین و ازشون بخواین بهتون اطلاع بدن همه فرزندانشون تشریف میارن یا نه

بگین تالار از ما آمار می خواد

ی همسایه داریم موقع ازدواج پسرش 

اومد بهمون گفت ...بعد گفت چون ب تالار مبخوام آمار بدیم 

اگه حتمن میاید نفرات رو دقیق بدونیم

خلاصه ما نرفتیم چون شهرستان کار داشت شوهرم

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
معمولا اگر کسی نخواد بیاد زودتر اطلاع میده که میزبان بتونه مهمان دیگه ای رو جایگزین کنه یا اینکه به ...

درجه 1 ها میدونم میان از غریبه ها نمیدونم چطوری بپرسم 

ک زشت نباشه 😑