2752
2734
عنوان

بنظرتون قرض بگیرم یانه 🙄🙄🥹🥹

187 بازدید | 15 پست

من یه چیزی لازم دارم و بودنش موجب آرامش روحی روانی م میشه 

بعد قیمتش ۵۰۰ تومن . منم اینقدر پول ندارم و یه مقدار کمی نقدی دارم 

تو حساب هیچی نیست 

بنظرتون از دوستم قرض بگیرم بعد دوماه اینا میتونم از وسیله هایی که دارم مثل لباس یا چیزای متفرقه بفروشم پولشو پس بدم ؟ چون درآمدی که ندارم 

میترسم نتونم پس بدم یا همش فکرم درگیر باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه قرض نگیر! با فروش لباس‌هات میخوای قرضتو پس بدی!!!! آرامش روح و روانتو وابسته به اشیا نکن ک نبودشون بهم‌ت بریزه. عزت نفس رو بذار آرامش روح و روانت باشه. قرض واسه مسائل خیلی ضروری و حیاتی هست. در کل آدمایی که قرض میگیرن متاسفانه توی چشم قرض دهنده پایین میان!

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
عزیزم نمی‌خواستم بگم ولی باشه میگمم  من به ی سری موجودات فوبیا دارم بشدت نمی‌خوام اسمش ببرم بع ...

سوسک

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
‌‌دقیق نمیدونم آخرین باریکه یه کابل شارژر و یه هندزفری گرفتیم ۱تومن پول دادیم ۴ماهه پیش بود

وای نگو من هندزفری مو خراب کردم البته گذاشته بودم روی میز دخترم برداشت و تیکه پاره اش کرد .الان می خواستم بخرم دوباره یعنی انقدر گرون شده؟😢

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست