2752
2734

نمیدونم بخاطر چهره هس یا اندام

لباس چون قبلا ک ارزون بود هی خریدم و لاغر موندم دارمشون و تمیز نگه داشتم فک میکنن ک اره شاید سه ماهی ی بار ی چی ترند باشه بخرم اونم درحد ی مانتو

یا سازمو ویولن خیلی وقت پیش خریدم کلاسش ماهی ۴۰۰ یا ۵۰۰ هس یا باشگاهی ک میرم اونقدی گرون نیس شاید ماهی ۳۰۰ بشه .درونگرام هستم فک میکنن مغرورم دیروز با ی بنده خدا سر ی سوتفاهم بحثم شد گف ب چیت مینازی ریدم ب قیافت 😶😶😶😶

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بی پولی ینی تو سن ۲۷ گوشیت a32باشه بی ماشین بی سرمایه و اویزون جیب پدر

ولی خوب 

این بی پولی نیست 

بی پولی یعنی دستت جلو هر کس و نا کس دراز شدن 

بی پولی یعنی لنگ یا لقمه نون 

بی پولی یعنی هرچی سگ دو میزنی بازم تهش هیچی نداری

آدم بی پول سالی یک مانتو به زور میخره آدم بی پول حتی فکر کلاس موسیقی نمیتونه به سرش،بزنه

الان فک کنم همه دارن کار میکنن من ۱۸ سالم بود پول صدتومنی وهزاری رو یکی میدونستم ولی ۱۸ ساله های الان همه گوشی دستشون ایفونه

الان فک کنم همه دارن کار میکنن من ۱۸ سالم بود پول صدتومنی وهزاری رو یکی میدونستم ولی ۱۸ ساله های الا ...

گوشی آیفون داشتن نشونه پولداری نیست والا

از نظز من نشونه بی فکریه

و واقعا نباید خودت رو با نسل قبل خودت مقایسه کنی

نسل ما ۲۷ساله ها هم چندان فکر کار نبودن داشتن درس میخوندن 

مقایسه نمیشه کرد