2752
2734
دیروزم فکر کنم تو تاپیکم بودی دیروزم حرم بودم

سلام عزیزم الهی حاجت روا شی

لطفا منو همسرمم دعا کن بتونیم بریم زیارت آقامون امام رضا

ما رو بطلبه دلم پر میکشه برای حرم خیلی سال هست نرفتم

دعا کن منو همسرمم بطلبه 🙏🌹

⭐️تا نباشد امر حق🌿برگى نيفتد از درخت⭐️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم عزیزم  حاجت روا بشین ان شاء الله 💕

خواهش میکنم خواهر جان 💚❤️ 

متشکرم عزیزم 🌼

💚 «پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی، نیازمندم.» قصص۲۴💚        فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ( خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱️)      سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
2731
خیلی ممنونم خواهر عزیزم  الهی به حق امام رضا جان هم شما هم استارتر عزیز و هم همه دوستان تاپیک ...

سلام خواهر ممنون🌹

بحق امام رضا «ع» خدا سلامتی کامل به خودتون و عزیزانتون عنایت کنه 🙏

ممنون از استارتر عزیز زیارتت قبول التماس دعااا 💙

@nazroz20   بره کرمانشاه @mlita91   خونه دار بشه @__الله__   پیدا شدن کار ب ...

الهی که حاجت رچابشی ب زودی زود،،۵تاصلچات واسه حاجت روایی سریع ت ناز💕

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
الهی که حاجت رچابشی ب زودی زود،،۵تاصلچات واسه حاجت روایی سریع ت ناز💕

صلوات

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

استارتر الهی که حاجت روابشی** توروخدا واسه مون دعاکن ماهم تاقبل ازماه محرم امسالی خونه داربشیم😭 نمیدونم چ جوری نمیخامم بدونم ای خدای من کن فیکون کن برامون ای ارحم الراحمین** توروخدا دعامون کنین وام مون تا۱۴۰۳/۲/۳۰ بمون بدن بابرکت باشه برامون ،،قندخون و چربی خون اقام نرمال بشه توروخدا دعاکنین تاندون های دست ش خوب بشن نیاز ب عمل دوباره نداشته باشه اقام،،توروخدا دعاکنین کبدچرب اقام خوب خوب شه و غده ای رو بازو سمت چپ اقام زده خودبخود،ازبین بره همینجوراومده،،توروخدا دعاکنین خط ماشین اقام فعال بشه ب سلامتی وخوشحالی و شوهرم دست ب خااااک میزنه طلابشه براش جواهرشه الماس بشه،، توروخدا دعاکنین خدا درخیری ب روی شوهرم بازکنه ب زودی زود پراز رحمت وبرکت ونعمت پراز رزق وروزی پرازخونه دارشدن پرازماشین دازشدن پراز مغازه دارشدن پرازسلامتی که هیچچچ بنده ای ازبنده های خدا قادر ب بستن ش نباشه و جوری شه که تاسال دیگه بهترین ماشین وخونه ای داشته باشه وموجب حیرت همه بشه اون قولی بین من وخداست رو خدا زودترعملی ش کنه**

۵تاصلوات واسه حاجت روایی سریع تون میفرستم استارتر ممنون م

ای جانم زیارتت قبول.اسمم زهراس برای حل شدن مشکل زندگیم دعااا کن خییییلی محتاجم گلم

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  

تیچرکم

به امام رضا بگو تیچرک خیلی اومد پیشت 

خواسته هاشو روا به خیر کن

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706