2752
2734
عنوان

چرا خدا گاهی اینقدر بی رحمه

119 بازدید | 14 پست

اصلا تو باورم نیس 

من از اول اهل تلاش و پیدا کردن راه بهتر برا هر کاری بودم

تیزهوشان درس خوندم 

بهترین دانشگاه 

آخرش چی شد

تو هر مسیری میرم وحشتناک بد بیاری میارم 

از هیچ کجای زندگی شانس نیاوردم 

۱۱ ساله 

با یه دنیا مشگلمیجنگم 

همه جوره ها از بیماری گرفته تا...

آخه چرا...

نابود شدم زیر این همه مشکلاتی که دست خودم هم نبوده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا دقیقا مثل من... در حدی که وقتی از جلوی اون مدرسه لعنتی رد میشم دلم میخواد بمیرم که هیچی جز ...

تیزهوشان درس خوندی به نظرت خوب نیست 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
نه جز کشتن استعداد و روح هیچی نداره. اگه بخوای مفصل برات توضیح میدم که چرا این حرف رو میزنم. اما ...

خواهر زاده ام کلاس ششم هست خیلی اصرار داره بره میشه یکم توضیح بدی بدیش چی هست مزیتش چیه ممنون میشم 

خواهر زاده ام کلاس ششم هست خیلی اصرار داره بره میشه یکم توضیح بدی بدیش چی هست مزیتش چیه ممنون میشم&n ...

ببین عزیزم اولا بگم اینایی که میگم شاید برای همه اینطور نباشه و ۵۰-۵۰ هست شاید.

ولی برای من به شخصه بهترین سالای عمرمو تو استرس و مقایسه گذروند. در حالیکه شاید اگه تو مدرسه دیگه ای بودم خودم جز برترینا بودم اما اونجا همیشه بهم القا میشد که کمبود دارم و باید بیشتر تلاش کنم.

نهایتا هم توی رشته تجربی خصوصا، اگر جز اون تعداد قبول شده های پزشکی و دندونپزشکی نباشی کسی تحویلت نمیگیره و سرخورده میشی و ....

کما اینکه من اصلا استعدادم توی علوم انسانی بود و برای موندن توی اون مدرسه تجربی انتخاب کردم و خودمو بدبخت و بیچاره کردم.

در کل مسیر و هدفای آدما متفاوته. اینا صرفا تجربیات من بود.

منظورم این نیست که برای همه اینطوریه

ببین عزیزم اولا بگم اینایی که میگم شاید برای همه اینطور نباشه و ۵۰-۵۰ هست شاید. ولی برای من به شخصه ...

ممنون عزیزم از وقتی که گذاشتی 🙏