2752
2734
عنوان

مشکل اعصاب شوهرم

431 بازدید | 29 پست

شوهرم سر کوچیکترین چیزا اعصیی میشه

بشدت بدم میاد و غیر قابل تحمل هست این رفتارش

بطوریکه سرکارش هم با چند نفر دعواش شده همه همکارانش ازش شاکین 

هم بخاطر اینکه شغلشو از دست نده 

هم برای اینکه مخ منو دیگ بیشتر از این نخوره 

میخوام ببرمش پیش دکتر متخصص اعصاب قرصهای ارامبخش بده بهش خودش هم مشکلشو قبول داره و از این مورد اذیت میشه

حالا سوال منو اینه پیش متخصص اعصاب بریم 

تاثیری داره ؟ داروها ارومش میکنن؟

تازه وارد نیستم کاربری هام تعلیق شدن ۵امین کاربریمه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

قرصای اعصاب عوارض داره 

بعد میای اینجا تایپک میزنی شوهر فلان مشکل بدنی رو پیدا کرده چیکار کنم

اول تو غذاهاش فلفل و تندی جات نریز تا اعصابش به هم نریزه

اگه خواستی دارو استفاده کنه داروی گیاهی کامانور را بهت پیشنهاد میدم گیاهیه و خیلی ها نتیجه دیدن ازش... خریدش هم نیاز به نسخه پزشک نداره... مجوز هم داره... میتونی اینترنتی هم سفارش بدی

من تبلیغ نمیکنم... فقط چون میدونم خیلی داروی خوبیه بهت پیشنهاد دادم

خیلییییییی عجوووووله  این عصبیش میکنه

بله تاثیر داره و درمان میشه من یه دوره ۶ ماهه استفاده کردم و بعد از کنار گذاشتم قرص هام خیلی خیلی اعصابم آروم تر و بهتر شد و مثل یه آدم عادی شدم

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

عزیزم همسرت افسردگی داره یکی از علائم مهمه افسردگی پرخاشگری هست اونم خیلی شدید 

و در این حد نیاز شدید درمانی داره حتما یا متخصص مغز و اعصاب یا روانپزشک ببریدشون و از خوردن دارو اصلا نترسید

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
خیلییییییی عجوووووله  این عصبیش میکنه

حتما مراجعه کن و دست دست نکن 

من بعد زایمانم مشکلاتم خیلی بیشتر شده بود و آستانه تحملم بشدت اومده بود پایین ، همه میگفتن با طب سنتی و دمنوش و کتاب و پادکست و ... خودتو آروم کن اما وقتی رفتم دکتر بعد ۵ سال خود درمانی ، بعد از خوردن یکماه از قرص ها تازه زندگی روی خوشش رو نشونم داد و واقعا راضی بودم

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

حتما ببرش عزیزم .دوستانی که از عوارض گفتن احتمالا به ایشون داروهای سبکی میدن که عوارض چندانی نداره .بعضیا فکر میکنن مثل اعتیاد نمیشه ترک کرد ولی اینجوری نیست شاید فقط یه دوره بخوره 

میتونی روانشناس ببری ریشه خشمش رو پیدا کنه و باهاش صحبت کنه همزمان دارو هم استفاده کنه

هر دارویی عوارضی داره و داروهای اعصاب به مراتب بیشتر  ریشه ش چیه چرا اینقدر زود عصبی میشه ببین ...

ریشه اش از بچگی 

تصادف کرده ضربه خورده پشت سرش

بله تاثیر داره و درمان میشه من یه دوره ۶ ماهه استفاده کردم و بعد از کنار گذاشتم قرص هام خیلی خیلی اع ...

عوارضی نداشت برات عزیزم؟