2733
2734
عنوان

میخوام برم پزشک قانونی

418 بازدید | 25 پست

از اولم دست بزن داشت الان چهار سالی میشه که هربار سر یه چیز جدید کتکم میزنه بعدشم میگه تو منو به جنون میرسونی. دو سال پیش با دعوا و دادگاه و بدبختی خونمو از خانوادش جدا کردم ولی همش داره تهدیدم می‌کنه که آخر برمیگردم پیش خانوادم.هیچ ارزشی واسم قائل نیست.دیشبم دوباره بخاطر همین بحث کتک زد و زیر چشمم کبود شده.میخوامم برم خونه بابام میگه بچه بزار خودت برو در صورتی که دخترم دو سالشه و تا هفت سالگی مال کنه. الان خبر مرگش رفت سرکار تا ۶ عصر نمیاد .دلم میخواد جمع کنم برم خونه بابام و بعدشم بریم پزشک قانونی .دلم میخواد جدا شم شما بگید چکار کنم

تنها حسنی هم که داره رفیق باز نیست اهل دود نیست .چشم ناپاک هم نیست

مردی که دست بزن داره اندازه اشغال ارزش ندارع دیگ نمیشه حتی خوبیشو نگاه کرد 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم چندسال پیش همین کارارو میکرد.خونتواصلاترک نکن موقع دعوا سکوت کن جواب نده تاکتک نزنه.اگ بچت مهمه برات 

ماهم همینو پدرم می‌گفت بچت بذار وبیا اخر همه خانوادم اومدن خونه ام ازش تعهدگرفتن دیگ نزنه والا میکشنش یجور ترسوندنش پیش خانوادش.

همین دست بزنش نمی‌ذاره خوبیای دیگش به چشم بیاد اینم عیب بزرگیه خب زن و شوهر باید از هم آرامش بگیرن نه اینکه زن هرروز استرس اینو داشته باشه که شاید شوهرش بیاد بزنتش

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

نمیدونم چه کاری درسته 

ولی حتما یه کاری بکن

حداقل سعی کن ازش فاصله بگیری 

تا کمتر آسیب ببینی💔

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
چهارساله دست بزن داره تا حالا نرفتی پزشکی قانونی؟ به نظرم برو مدرک جمع کن حتی اگه طلاق نگرفتی

چرا یبار سه سال پیش رفتم و نامه پزشک قانونی گرفتم بردم دادگاه برای طلاق ولی اومد کلی التماس کرد و تعهد داد

2706