2733
2734

یه خواهشی بکنم اگه نمیخوای بری این پیامو ببین و پاشو برو و از طرف منم زیارت کن و دعام کن خیلی حالم بده بگو یا امام رضا ضمانت شما برای تسکین این ذهن و روح آشفته برای حال خراب این بنده برای مشکلات ریزو درشت خدیجه ....برای یکی که دلتنگ ترینه برای حرمت و نمیپذیری ..ضمانت کن امام رضا جانم 

بخدا خسته شدم میخام تلاش کنم انگار دوتا ادمم کسی که از دلو جون میخاد کسی که نمیزاره تلاش کنم😭😭💔

عزیزم سعی کن قران بخونی تا انرژی منفی ازت دور شه سوره بقره رو بلند بزار تو خونه ذکر لاحول ولاقوه الابالله رو زیاد بگو معجزه میبینی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سعی کن قران بخونی تا انرژی منفی ازت دور شه سوره بقره رو بلند بزار تو خونه ذکر لاحول ولاقوه الا ...

همش فکر میکنم نکنه کسی طلسمم کرده بخدا من اینطور نبودم اصلا انگار یه موجودی درونم نمیزاره انگار من زور میزنم بلند شم انگار نمیزاره😭😭

همش فکر میکنم نکنه کسی طلسمم کرده بخدا من اینطور نبودم اصلا انگار یه موجودی درونم نمیزاره انگار من ز ...

عزیزم انرژی منفی رو از خودت دور کن و این کاری که گفتم بکن از ائمه کمک بخواه انشالله کمکت کنن

2731
عزیزم انرژی منفی رو از خودت دور کن و این کاری که گفتم بکن از ائمه کمک بخواه انشالله کمکت کنن

جون عزیزت به امام رضا بگو الان که میری😭😭😭

بگو ازم دورش کن میخام تلاش کنم😭😭😭