2752
2734
عنوان

دختر بندری تو مال منی میمیرم به کسی لبخند بزنی‼️📛

| مشاهده متن کامل بحث + 1274 بازدید | 142 پست
وااای بهاااار  خسم میگه میرینم امروززز

😂😐حست اشتب میگه 

خوندی همشو

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بهارجان صبحت بخیر گلم خوبی ❤

سلام عزیزم 😍 

صبح شما هم بخیر،شکر خوبم به لطف شما 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731
ماشالاه توهم سحرخیزی که 😍

😀بله 

و البته بی خواب 😶

واااای عااااااالییی بوددد  آخیشششش آخیی راحت شدممم

منممم الان رسیدم خونه

منممم الان رسیدم خونه

بابام اومد دنبالم نیم ساعت بعد مامان خانوم یادش رفته بود بهش بگه  

بعدشم برد سبزی خرید دنبال وسیله برا تلویزیون منم پ... حالم داغوون دارم میمیرم

🌚✨                           
دنبال ساقیم بودن ولی همه تو چی

توهرتاپیکی میخوان یه بحث الکی راه بندازن

خدایی آدم بایداول صبح برانرژی باشه خوشم اومد واقعا🫠🫠🫠

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
دنبال ساقیم بودن ولی همه تو چی

نه دنبال ساقیت نیستم اتفاقا خوشم اومد

براهمینه تاپیکام قفل میکنم چون همیشه میخوان یه چیزی توحرفت پیداکنن وبه بحث ختمش کنن

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
توهرتاپیکی میخوان یه بحث الکی راه بندازن خدایی آدم بایداول صبح برانرژی باشه خوشم اومد واقعا🫠🫠🫠

آها همینو بگو ولی کو گوش شنوا همه اول صبحی یاد بدبختیاشون میفتن

آقا_بجنورد
آها همینو بگو ولی کو گوش شنوا همه اول صبحی یاد بدبختیاشون میفتن

اگه اول صبح شادوپرانرژی باشی تمام روزتوشادوپرانرژی هستی اگرم بخوای به بدبختیات فکرکنی وغصه بخوری تمام روز رو دپرسی