2752
2734
عنوان

سرماخوردگی

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 55 پست
مچکرم.تو بازار چشمم به توت فرنگی خورد گرفتم تو راه نشسته خوردم اینطوری شدم.🤦

خواهش میکنم

وای😬

حالا من خداروشکر به خوردنی ها حساس نیستم

ولی مثلا صبح که بیدار میشم خارش بینی و.... 🤦🏻‍♀️ تا یکی دوساعت بعد اوکی میشم

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
خداقوت بزرگوار.والا من اسهال و استفراغ و بدن درد اینا ندارم سرفه دارم و ترشح پشت حلق و گاهی خلط.یه ...

گفتم اسهال و استفراغ و تب و بیحالیش برای بچه هاست،،،،بزرگترها فقط گلوشون بیشتر درگیر میشه،،من هنوز خوب نشدم واقعا افتضاحه و امروزم کلا شیفتم

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله شفا پیدا کنین.علایمتون چیه؟

تب و لرز شدید جوری که با تو دو پتو کلفت هم میلرزیدم .بدن درد سدید و سوزش گلو از ترسم اب دهن قورت نمیدادم .دقیفا این خانوم درست گفتن درمانگاه رفتم بچه ها با اسحال و استفراغ شدید اونده بودن

خواهش میکنم وای😬 حالا من خداروشکر به خوردنی ها حساس نیستم ولی مثلا صبح که بیدار میشم خارش بینی و ...

نه اخه هفته قبلشم توت فرنگی خوردم طوری نشد فکنم سم زده بود نشسته خوردم اینطوری شد

امروز روز سختیه،فرداش سخت تر،پس فردا آسونه بشرطی که فردا شب جا نزنی.😉
2731
تب و لرز شدید جوری که با تو دو پتو کلفت هم میلرزیدم .بدن درد سدید و سوزش گلو از ترسم اب دهن قورت نمی ...

من این علایم ها رو اصن ندارم

الان خطرناکه این ویروس؟قرصاشو ک اینترنت میزنم واسه کرونا واینا نیست

متخصص عفونی که بحث میکرد میگفتش از خونواده امیکرونه باعث مرگ نمیشه ولی خب کسی که مبتلا میشه تا دو هفته درگیره باهاش

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
گفتم اسهال و استفراغ و تب و بیحالیش برای بچه هاست،،،،بزرگترها فقط گلوشون بیشتر درگیر میشه،،من هنوز خ ...

ای بابا.سلامت باشین.خطرناک ک نیست هست؟

متخصص عفونی که بحث میکرد میگفتش از خونواده امیکرونه باعث مرگ نمیشه ولی خب کسی که مبتلا میشه تا دو هف ...

مچکرم 

نمیدونید دورش چند روزه  تقریبا

دکترای بخش عفونی میگفتن دو هفته

من پرستارم و معمولا ما زودتر از بقیه مردم مبتلا میشیم ،،علائمش گلودرده،بعدش تبدیل میشه به سرفه و خلط ...

وای من گلو دیروز درد گرفت.بعد یهویی شد ابریزش عفونی.اصلا ابریزم عادی نیست همش مخاط خلطی🤢🤢🤢

گوشامم میخاره.

میترسمم دارو بخورم میگم نکنه باردار باشم

خدا رو شکر .امیدوارم منم دیگه نیاد به اون وضعیت سراغم چون خیلی بد بود برای منی هم که دو تا بجه دارم ...

من خودم معلم و درس دارم.امروز و دیروز خونه افتادم یچهام بدون من امتحان میدن.مدیر میره سر امتحان بچها نمیتونن تکون بخورن هعی زنگ میزنن میگ مدیر اصن راهنمایی نمیکنه😂

وای من گلو دیروز درد گرفت.بعد یهویی شد ابریزش عفونی.اصلا ابریزم عادی نیست همش مخاط خلطی🤢🤢🤢 گوشام ...

سرخود دارو نخور اگه باردار باشی خطرناکه برای جنین،،،من الان میگم خفه شدم از بس گلوم خلط داره