2752
2734
عنوان

داستان ترسناک

167 بازدید | 6 پست

سلام دوستان عزیز

من راستش اومدم تا هم خاطره بگم هم از تجربیات چند ساله ام  در علوم جنی و علوم غریبه بهتون بگم ک اگر کسی با مشکل برخورده بود انشا الله مشکلش برطرف بشه  بنده از یه سن خیلی کمی علاقه به ماورا داشتم برای همین راجب جن و مسائل این چنینی زیاد سرچ میکردم تا این ک یه روز با علوم غریبه اشنا شدم و یه استاد توی فضای مجازی پیدا کردم ک میگف خود علوم غریبه ریشش از شیطانه و اون علوم روح یاد میده  بگذریم  من بعد از یه مدت چند بار تنها دست به احضار زدم و هر چند بار هم گرفت و اومدن ولی خداوشکر چیزی ندیدم ولی احساس کردم ک اومدن و از اون شب به بعد شبا به خوابم میومدن و اذیتم میکردن کار به جایی رسیده بود ک وقتی موقع بازی قایم شدم ک داداشم پیدام نکنه لای مبل خونمون خالی بود یک سری از مبلا اینجورین  به هم میچسبونی بینش خالیه یه دفه جیق کشید و دیدم ک ترسید بلند شدم ک بفهمم چی شده بخم فت تو که اینجایی!! منم متعجب شدم و گفت و یه دست اومدم منو بگیره فک کردم تویی و مشخصات داد وفک کنم حرف از صورت هم زد ک گفتم خرافاتی شدی و از اونجا به بعد رفتم سمت قطع کردن این مشکل  

ک و با یه شیخ ک از اشناهامون بود درمیون گذاشتم گف نماز بخون ک اوایل خیلی حال نکردم و انجام ندادم ولی وقتی شروع کردم به نماز دیدم دیگ نیومدن سمتم و خیلی کمتر اذیت میکنن و بعد  از اون رفتم سمت اهل بیت و امام علی ببینید دوستان برای این ک ازتون فاصله بگیرن چهار قل بخونید و شب قبل خواب ایت الکرسی همراهش بخونید و ذکر های  معروف مثل لا الله الا الله  . ولا هول ولا قوت الا بلله   و ذکر های مختلف بگید و هروقت اومدن ذکر یاعلی بگید چون  خیلی از امام علی میترسن به دلایلی ک اگر بگم طولانی میشه و بگید ک شیعه امام علی هستید و اذیتوون نکن و اونا هم میرن نکته بعدی اینه ک از سرکه بشدت بدشون میاد و از چرم خوششون میاد  یک قاشق سرکه یا مقاداری با اب بخورید حتما و خونه رو سرکه بریزید ک فرار میکنن از سرکه و همینا کافیه و بگم ک پیش ملا و جنگیر و دعا نویس نرید چون اینا برای انجام کارشون باید با شیطان عهد ببندن و از طلس استفاده نکنید ک گناه بزرگیه و روایات رو راجبش بخونید میفهمید چخبره  وعا نویسی هم همینطوره وقتط خدا هس نباید به چیزی غیر از خدا امید داشته باشید و بگم ک ذگر یاعلی مثل بسم الله میمونه   حتما ازش استفاده کنید و به زبون بگید ک شیعه امیرالمومنین هستید و ذکر های پناه بردن هم بگید مثل اعوذ بکلماتل الله من شر ما خلق رو سه بار بگیر  و سوره ناس و فلق رو سه بار بخونید . 

جالبه ، از آب و نمک ، از کبوتر ، از خروس ،خوششون نمیاد ، آهن میسوزونتشون ،خواستین سنجاق بزنید به خودتون یا سوزن که طرفتون نیان

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون فالگیرایی که واقعی درست میگن وبرای ادم واقعا اتفاق میوفته وارامش میگیری با فالشون پس چی اونا دروغ میگن؟باور کن عین واقعیت گفت واتفاق میوفته برام هرچی میگه. فقط همون ینفر بقیه نه.فقط همون درست میگه

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است
اون فالگیرایی که واقعی درست میگن وبرای ادم واقعا اتفاق میوفته وارامش میگیری با فالشون پس چی اونا درو ...

برای منم یک نفر با قهوه تمام زندگیمو مو به مو درست گفت حتی اسم همسر آینده و شغلش رو. کاملا هم انرژی مثبت بود. شاید اینا نفسشون حقه

برای منم یک نفر با قهوه تمام زندگیمو مو به مو درست گفت حتی اسم همسر آینده و شغلش رو. کاملا هم انرژی ...

دقیقا اسم همسرت گفت؟

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است