2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من پدرم انقد داره میلیاردره چند بار بهم گفته برو از هر لحاظ تامینت میکنم ولی من نمیرم نمیتونم دور تز ...

خوشبحالت 

بابای من مثل پدر شما پولداره 

ولی من میخوام اون نمیزاره

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔هر چند که این هم خواست خداست ، ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🇮🇷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
ما والا پولامون دیگه از پارو بالا میره به کلی نیازمند و خیریه و اینا کمک میکنیم کلی نذری و اینا تو ط ...

عزیزم سه تا کامنت بصورت رندوم گذاشتی ما خیییلی پولداریم نمیدونیم باهاش چیکارکنیم! ☹️عزیزم من میدونم چیکارکنین☹️یه کمم بمن بدین ☹️🤣

[آزُرده تَرَینَم گَرچه کَم آزارتَرَینَم ^^🐳] 
سختت نیست؟

نه بابا چرا سخت باشه ؟ 

اتفاقا یه بار که با پدرم اومدم اینجا مسافرت عاشق این شهر شدم دوس داشتم بیام اینجا دانشگاه که کلا خدا سرنوشتمو جوری رقم زد که بیام کلا اینجا زندگی کنم 🥹🥲

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
عزیزم سه تا کامنت بصورت رندوم گذاشتی ما خیییلی پولداریم نمیدونیم باهاش چیکارکنیم! ☹️عزیزم من میدونم ...

منم سوال کردم واقعا پولداری؟ جواب نداد.خواستم بگم اگه نمیدونی با پولت چیکار کنی بده من یه فکری براش بکنم.😂😂😂😂

برای اینکه اینجا خونه ی منه و دوستش دارم 

چون غرب زده نیستم و با واقعیت های جامعه ی خودم و بیرون از کشور خودم کاملا آشنا هستم و هیچوقت تحت تاثیر رسانه قرار نمیگیرم 

سلام😊🖐🏻من تِلّی خاتون هستم...!رفیق بالاخره تهش میرسه به خدا🕊🌥 پس از اولش بسپارش به خود خدا ❤️👑نترس،نور بالاخره راهشو باز میکنه!🌞💛سرسخت باش مثل نور🪐🌌 ز پس صبر،تو را او به سر صدر نشاند👏🏻 "وَ لا تَقْطَعْ مِنْكَ رَجَائِي وَ أَمَلِی" بارالها امید و آرزویم را از خودت قطع مکن 🤲🏻💙اینجا بودن، اما آنجا را خواستن،دلیل به وجود آمدن استرس های درونی ست،بودن در این لحظه چه استرسی هست؟😌👌🏻تا نباشد امرِ حق،برگی نیفتد از درخت🍁❌️آنچیزی که انسان در میان بلایا یاد میگیرد، این است که در درون افراد بشر، ستودنی‌ها بیشتر از تحقیر کردنی هاست❤️‍🩹شما نمیدونین آدم‌ها رو توی چه شرایطی ملاقات می‌کنین، نمیدونین آدمها چه مراحلی رو گذروندن که الان رو به روتون ایستادن حتی نمیدونین چقدر قوی یا ضعیف بودن، یه چیزی بهشون بگین تا تسکین‌شون باشین؛مثلا من به تو میگم: " دمت گرم که از پس اون روزا الان اینجایی ؛ تو حتما خیلی بزرگ‌تر شدی و البته قوی‌تر💪🏻🥇یادمون باشه گفتن حقیقت توی زمان نادرست،مثل گفتن دروغ توی زمانِ درسته،حواسمون به جانِ کلمات باشه🧐🔍چون اغلب مردم به قصد فهمیدن گوش نمیدن،آنها به قصد پاسخ دادن گوش میدن!ما چی؟به خودمون چطور گوش میدیم؟ما مثل اغلب مردم نباشیم😇💜 هیچ دل خُنک شدنی،ارزش شکستنِ یه دلِ دیگه رو نداره 💔❤️‍🩹اگر از كسی متنفری،از قسمتی از خودت در اون آدم تنفر داری؛چيزی كه از ما نيست نمی تونه افكار ما رو آشفته كنه،پس به جای توجه به زندگی دیگران از خودمون شروع کنیم و روی خودمون کار کنیم 🛠⚙️حضرت حافظ میفرمایند مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن/که در طریقت ما غیر از این گناهی نیست💛 زمانی که خودت را دوست نداری عاشق کسی خواهی شد که تو را دوست ندارد،خودت رو بپذیر و یا تبدیل به کسی شو که دوستش داری🐛❤️🦋بعضی وقت‌ها آدم فکر می‌کنه کسی رو خوب می‌شناسه،اما در واقع فقط نقابش رو می‌شناسه!نقاب خودمون چی، می‌شناسیمش؟نقابت رو از روی صورتت بردار و خودت باش رفیق 🎭🪄لطفا به دنبال احترام و توجه نباش تا بی‌احترامی و بی‌توجهی تو را آزار ندهد😌👌🏻لطفا به کسی نِگر که ظلمت،بزداید از وجودت....🤍🤍🤍در نهایت یادت باشه آخر این سوز بهاری پیداست...🍂🍃