2752
2734
عنوان

بایکی ازپسرای فامیل دوست بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 44 پست
دیشب دعوامون شد گفتم اینکاارو کنی ی بلایی سر خودم‌میارم گفت تو بلاسر خودت میخای بیاری؟ بعد بلند شد پ ...

تهدید می‌کنه که تو کات نکنی باهاش. برای همین میگه ابروتو میبرم. فامیله هیچ کاری نمیکنه چون آبروی خودشم می‌ره. 

دیشب دعوامون شد گفتم اینکاارو کنی ی بلایی سر خودم‌میارم گفت تو بلاسر خودت میخای بیاری؟ بعد بلند شد پ ...

چه دیونه و ترسناکه 

روانیه 

خانوادت یه چیزی میدونستن مخالفت کردن 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره داریم ولی حس میکنم میکنم اینکارو نمبگنه قصدش اذیت کردنه منه 

امیدوارم از این به بعد توی روابط احتیاط کن ادم مریض زیاد هست

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  

خب اشتباه کردی

ببین من عکس داشتم با دوست پسرم تو خونش

دیگ از این بدتر

حتی شماره مامانمم داشت این مال ۲٠ سالگیمه

بعد تازه مریضم بود معتادم بود من نمیدونستم 

بعد این روانی ک اون همه تهدید کرد کاری نکرد

من از اینور از ترس اسهال میشدم اما ترسمو نشون نمیدادم

انقدر تهدید کرد خسته شد خودش رفت 

اخرین تیر پسراست ک از دستت ندن ولی میدن

ممنون میشم وقتی برای استارتر پست میذارم جز ایشون کسی ریپلی نکنه👍🏻
2731
خب اشتباه کردی ببین من عکس داشتم با دوست پسرم تو خونش دیگ از این بدتر حتی شماره مامانمم داشت این ...

ن دیگه الان بلاکش کردم گفتم فردا وسایلتو میندازم دم خونت نمیخام حتی ببینمت 

ن دیگه الان بلاکش کردم گفتم فردا وسایلتو میندازم دم خونت نمیخام حتی ببینمت 

خب اوکیه اما دیگ حرکتی نزن ک تحریک شه

ممنون میشم وقتی برای استارتر پست میذارم جز ایشون کسی ریپلی نکنه👍🏻
بخدا اصلا هنگ‌کردم 

اینا همونایی هستن که قبل ازدواج خود زنی میکنن تا دختره رو بدست بیارن بعد ازدواج که دیگه خیالشون راحت شده همه این کتک ها رو سر دختره در میارن

اصلا ازش نترس بگو هرکاری صلاح میدونی انجام بده بعد هم دیگه اصلا باهاش هیچ ارتباطی نداشته باش و جوابشو نده

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
عزیزم منظور اینکه سن شغل و درامد فلان که چرا خانواده ات قبول نکردن 

۳۲ سالشه وضع مالی خوبی داره خونوادم بخاطر شرایط خونوادش قبول نکردن داداش معتاد داره مامان باباش دایم تو جنگ دعوا بودن ولی خودش از بچگی ازشون جدا زندگی کرد  بخاطر شرابط خونوادش  بابام قبول دار نیس