2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اون تاپیک اتفاقات عجیب دادگاه ب شدت حیف بود اه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
چیشده اسی حداقل بهم بگو

هیچی خودم وارد یه تاپیک شدم هنوز ماجرا رو نفهمیدم ترکید دیگه قاطی کردم اومدم اینجا دری وری گفتم بقیه هم همراهی کردن😂

پشمای ببعی ای که پشمک بود 💔😞 
هیچی خودم وارد یه تاپیک شدم هنوز ماجرا رو نفهمیدم ترکید دیگه قاطی کردم اومدم اینجا دری وری گفتم بقیه ...

خب پس😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم🦭🐚🦢 تو دراما های جذاب تگم کنین🛐 مرسی اه.
عه عکس شنکس تو پروفت😁 وان پیس فنی

پناه بر گاد چرا نیمه گمشده هامو دارم پیدا میکنم😂

اره عاشق وان پیس شدم 

اینقدر کراشام زیاد شدن لوفی زورو شنکس سانجی تازه هنوز اولشه؟😂💔

پشمای ببعی ای که پشمک بود 💔😞 
پناه بر گاد چرا نیمه گمشده هامو دارم پیدا میکنم😂  اره عاشق وان پیس شدم  اینقدر کراشام ز ...

😂💔بت حق میدم

اره بابا😆 واسه من اونقد زیادن نمیتونم بشمارمشون میهاوک ایس صابو ترافلگار...

کدوم قسمتی 

من ۹۰۰ و خورده ای ام کم مونده برسم ب پخش هفتگی🥲

از کجا انیمه رو میبینی

موی باکس یا تلگرام؟