2733
2734

تاپیک اخرم

دسگه حنچتی حال ندارم به زندگی فکر کنم

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

بچه هام

از بس گریه کردم چشمام تار میبینه ببخشید غلط املایی دارم

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با بی مادری و ننگ خودکشی مادر زندگی میکنن و مطمین باش تو روح لطیفشون تاثیر بسیار بدی میزاری 

بمون و زندگی کن چند قدم بردار برای زندگیت امید داشته باش 

برو زیارت با خدا حرف بزن انشالله که دلت آروم میشه 

چرا خودکشی ، همیشه راه های بهتری هست 

نیست دیگه مغزم نمیکشه

میدونی اگه واقعیت رو بدونم شاید دردش برام کمتر باشه ولی سر درگمی خیلی بده

خب بد میشه دچار تناقض میشن، عزیزی که باید عزیزترین میبود اما یه جور دیگه بود، خیلی سخته با خودکشی ...

پس کی بی درد می میرم

کی رنگ ارامش رو میبینم

نیست دیگه مغزم نمیکشه میدونی اگه واقعیت رو بدونم شاید دردش برام کمتر باشه ولی سر درگمی خیلی بده

اقا هستم و نمیخواستم درخواست بدم بلکه فکر کنید بخوام سو استفاده کنم ولی اگه یه ادم با شعور و منطق با شما همصحبت بشه مطمئنم میتونه کمکتون کنه 

کفر نگو! فکر کن چقدر الان دوست داره  چقدر الان هواتو داره که داری نفس میکشی پاشو وضو بگیر دو ...

هوامو نداره خیلی دارم ذدرد میکشم 

ی ادم کافر و بی دین انداخت به جونم ۱۲سال دووم اوردم جنگیدم 

پس کی باید به ارامش برسم

اگه اینطوری دوسم داره پس خواهشا دیگه نداشته باشه

اقا هستم و نمیخواستم درخواست بدم بلکه فکر کنید بخوام سو استفاده کنم ولی اگه یه ادم با شعور و منطق با ...

تاپیک قبلمو بخون تو رو جچن عزیزت نظرتو بگو

به نظر ی مرد بی طرف خیلی احتیاج دارم

هوامو نداره خیلی دارم ذدرد میکشم  ی ادم کافر و بی دین انداخت به جونم ۱۲سال دووم اوردم جنگیدم&n ...

منطقی بشینید ریشه یابی کنید صحبت کنید مشاور برید ان شالله درست میشه

نگران نباش!

منطقی بشینید ریشه یابی کنید صحبت کنید مشاور برید ان شالله درست میشه نگران نباش!

نمیاد مشاوره 

با وجود این همه مدرک باز حرف بزنیم من مقصر میشم

بخاطر بچه ها موندم 

خیلی خسته ام