2733
2734
عنوان

دوستان سوال داشتم

37 بازدید | 11 پست

سلام دوستان یه سوال داشتم خودمم میدونم کارم بدبوده و واقعا نیاز به نصیحت ندارم

فقط میخوام بدونم اگر توبه کنم برای خورد مشروبات الکی

توبه کنم که دیگه نخورم میخوام ببینم از هم بعده توبه نمازم قبوله؟یاحتما باید۴۰روز بگذره؟

قبوله گلم شما بخون منم دعا کن عزیزم

#قربانی کودک آزاری( خواهش میکنم مراقب بچه هاتون باشید حتی به نزدیکترین ادمای زندگیتونم نسپاریدشون من فقط هفت سالم بود ) در زندگیم سختی هایی را تحمل کردم که پیش از واقعه گمان نداشتم بتوانم. حتی بعدها باورنکردم که درآن ماجرا تاب آوردم. انسان خودش را نمیشناسد. خصوصا قدرت هایش را..(خسته ام از همه چیز از همه کس ) درگیر یک زندگی ام که نه توان ادامه دادن دارم نه پای رفتن دارم ذره ذره نابود میشم روحم .عمرم. آرزوهام.....دوستان عاجزانه محتاج دعاهاتونم دعا کنید وضعیت مالی همسرم بهتر بشه از این همه قرض و بدهی رها بشیم فقط معجزه اس که میتونه نجاتمون بده . تو نمازاتون فراموشم نکنید🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

قبوله گلم شما بخون منم دعا کن عزیزم

عزیزی 🤍دعا کن قبول باشه نمازام

خیلی دلم شکسته واز خودم بدم میاد بابت اراده ضعیفم

دلم فقط نماز خوندن میخواد تاارووم بشم

2731
بلی قبوله حتی اگرمثلا سرشب خوردی مستی ازکله ت پرید دهان تو اب بکش وضو بگیر بخون

ممنونم🥲🤍

حالا یه راهکار بدین که دست وپام انقدر سست نباشه بابت ترک کردنش

خیلی بانماز ارووم میشم ولی 

ترک کردن الکل هم سخته برام 

میخوامم کامل بزارم کنار تاپاک پاک باشم

شرابخوار باید بداند که اثر خوردن شراب تا مدت‌ها باقی است و با خوردن شراب روح انسان پاکي خود را از دست می دهد. شرابخواري موجب عدم قبولي نماز مي‌شود، اگر چه در ظاهر نماز صحيح است و واجب شرعي خود را انجام داده است، مگر اينکه توبه نمايد و اثر گناه را از روان خود پاک کند.

بنابراين اگر توبه نماييد نه تنها نمازتان صحيح است، بلكه مي تواند مورد قبول خداوند نيز قرار گيرد، زيرا توبه گناه و‌ آثار گناه را مي شويد و پاك مي كند.

آقا امیرالمومنین علی (علیه السلام) فرمود: من‌شرب‌ المسکر لم‌ تقبل‌ صلوته ‌أربعين ‌يوماً و ليلهً؛ کسي ‌که‌ مست‌ کننده‌ بنوشد تا ۴۰ ‌شبانه‌ روز نمازش ‌قبول‌ نمی شود. (۱)

آقا رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمود: اگر شراب خوار در آن‌ چهل‌ روز بدون‌ توبه‌ بميرد، خداوند او را از آب هاي‌ جوشان‌ جهنم‌ خواهد نوشانيد . (۲)

از ديدگاه‌ اسلام‌ حتي‌ نشستن‌ بر سفره‌اي ‌که‌ در آن ‌شراب ‌نوشيده‌ شود، حرام‌ است‌ آقا امیرالمومنین علی (علیه السلام) فرمود: لا تجلسوا علي‌مائده ‌تشرب‌ عليها الخمر؛ بر سر سفره‌ ای که‌ در آن‌ شراب‌ نوشيده مي‌شود ننشينيد . (۳)

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
عزیزی 🤍دعا کن قبول باشه نمازام خیلی دلم شکسته واز خودم بدم میاد بابت اراده ضعیفم دلم فقط نماز خون ...

قربونت بشم چرا قبول نباشه خدا خیلی مهربونتر و بخشنده تر و بزرگترر از این حرفاس گلم حتماکه قبوله

#قربانی کودک آزاری( خواهش میکنم مراقب بچه هاتون باشید حتی به نزدیکترین ادمای زندگیتونم نسپاریدشون من فقط هفت سالم بود ) در زندگیم سختی هایی را تحمل کردم که پیش از واقعه گمان نداشتم بتوانم. حتی بعدها باورنکردم که درآن ماجرا تاب آوردم. انسان خودش را نمیشناسد. خصوصا قدرت هایش را..(خسته ام از همه چیز از همه کس ) درگیر یک زندگی ام که نه توان ادامه دادن دارم نه پای رفتن دارم ذره ذره نابود میشم روحم .عمرم. آرزوهام.....دوستان عاجزانه محتاج دعاهاتونم دعا کنید وضعیت مالی همسرم بهتر بشه از این همه قرض و بدهی رها بشیم فقط معجزه اس که میتونه نجاتمون بده . تو نمازاتون فراموشم نکنید🙏
ممنونم🥲🤍 حالا یه راهکار بدین که دست وپام انقدر سست نباشه بابت ترک کردنش خیلی بانماز ارووم میشم و ...

حدیث درموردش زیادبخون باشهدا آشناشو ازطریق شهدا به ائمه بعد به خدا خیلی نزدیک میشی وکتاب سلام برابراهیم ۱و۲روحتمابخون خیلی تاثیرات خوبی داره

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد