2733
2734
عنوان

پرستارا و کادر درمان

91 بازدید | 15 پست

سلام 

من خودم دانشجو پرستاری هستم 

الان که ترم ۶ حس میکنم نمیتونم واقعا دیگه تو محیط بیمارستان کار کنم 

نمی‌دونم می‌خوام چیکار کنم 😭😭

واس چی من تازه فارغ التحصیل شدم مشکلت چیه

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید تحت تاثیر جو بیمارستان که بهتون کار زیاد میدن قرار گرفتی 

کار تو بیمارستان سخته بشدت من خودم نزدیک پنج ساله کار میکنم و هنوز نتونستم یه شیفت شب که مریض نیس رو بدون استرس یک ساعت بخوابم مگه به ضرب آرام بخش 

2731

چرا عزیزم 

من محیط بیمارستان و خیلی دوست دارم

همیشه عاشق این بودم دکتر بشم ولی چون خیلی برام این اتفاق دور بود دوست داشتم پرستار بشم

ببین من بالای بیست بار از بچگی بیهوشی داشتم‌

هربار با ذوق و شوق رفتم اتاق عمل

تا حالا اینجوری ندیدم همه ترس داشتن 

ولی من حالم خیلی خوب بود

شاید تحت تاثیر جو بیمارستان که بهتون کار زیاد میدن قرار گرفتی  کار تو بیمارستان سخته بشدت من خ ...

دقیقا این مدت مریض بدحال زیاد دیدیم 

و انگار تازه داریم میفهمیم چقدر کارمون سخته 🥲

محیط اذیت میکنم اتفاقا 🥲  جدیدا اینجوری شده تو ذهنم میمونه اتفاقای بیمارستان  همش یه ان ...

حالا فعلا تموم کن ۸ ترمو بهدش ی فکری میکنی

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
دقیقا این مدت مریض بدحال زیاد دیدیم  و انگار تازه داریم میفهمیم چقدر کارمون سخته 🥲

تازه وارد کار بشی که بذاره خودتو عملا مسول زنده موندن بقیه می‌دونی 

ولی فقط علاقه داشته باشی میتونی تحمل کنی 

چرا عزیزم  من محیط بیمارستان و خیلی دوست دارم همیشه عاشق این بودم دکتر بشم ولی چون خیلی برام ...

نه واقعا آخه جدیدا اینجوری شدم 

اتفاقا تو ذهنم میمونه بعد در طول روز تو ذهنم تکرار میشه این اذیتم می‌کنه 🥲

تازه وارد کار بشی که بذاره خودتو عملا مسول زنده موندن بقیه می‌دونی  ولی فقط علاقه داشته باشی م ...

واقعا فقط علاقه 

یا اصلا چیزی برات مهم نباشه میتونی دووم بیاری 🥲

نه واقعا آخه جدیدا اینجوری شدم  اتفاقا تو ذهنم میمونه بعد در طول روز تو ذهنم تکرار میشه این اذ ...

شاید فشار کارتون بالاست اعصابتون و تحت تاثیر قرار داده شاید مدتی نیاز به آرامش بیشتری دارید البته شما خودتون استاد هستید 

شاید فشار کارتون بالاست اعصابتون و تحت تاثیر قرار داده شاید مدتی نیاز به آرامش بیشتری دارید البته شم ...

آره سخت تر شده 

ولی الان که دانشجو هستم به نسبت طرح کار کمتر 

و موقع طرح و سرکار دیگه آرامش نداریم 🥲

آره سخت تر شده  ولی الان که دانشجو هستم به نسبت طرح کار کمتر  و موقع طرح و سرکار دیگه آر ...

درس خوندن خیلی سخته خیلی ولی آخرش که به نتیجه می رسی میگی آخيش ارزششو داشت این همه اذیت شدن‌ها

شما توی بهبوهه هستید خدا کمکتون کنه و به دوستانتون توان بده و آرامش خوشحالم باهاتون آشنا شدم موفق باشید

2706