2733
2734

یه نفر اینجا گفتن باباش تجربه مرگ موقت داشته بعداز اون تامدت ها باباش فرشته نگهبان رو میدیده بهش از اینده خبرمیداده حرف میزده باهاش تا مدتها بعدکه باباهه گناه میکنه و اینادیگه نمیبینش برام جالب بود شما اطرافتون کسی دیدین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اما یه شب تو خواب رفتم و برگشتم ، نمی‌دونم چقد باور میکنید واقعاااا تجربه عجیبی بود ، شاید کلا ده دقیقه رفته باشم اما به اندازه یک ماه بهم گذشت و اینکه میگن اون دنیا زمان مثل الان نیست رو با تموم وجود درک کردم ، چیزی نمیگم که چی دیدم چون واقعا قابل بیان نیست و نمی‌دونم اصلا چطور میشه توضیحش داد واقعا تجربه عجیبی بود 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
2731
نه اما یه شب تو خواب رفتم و برگشتم ، نمی‌دونم چقد باور میکنید واقعاااا تجربه عجیبی بود ، شاید کلا ده ...

لطفا کامل برام تعریف کن برای خوشبختیت حمدوصلوات خوندم من اعتقاد دارم دوست دارم لحظه به لحظشوکامل بگی اگه اینجادوست نداری بیا خصوصی ممنونتم لطفا

لطفا کامل برام تعریف کن برای خوشبختیت حمدوصلوات خوندم من اعتقاد دارم دوست دارم لحظه به لحظشوکامل بگی ...

اگه اعتقاد ندارید واقعا میگم نخونید چون هیچ فرقی به حال من نداره اما چیزی که من دیدم این بود 

قبلش بگم همش از خدا میخواستم اون دنیا رو بهم نشون بده و همیشه میگفتم کاش ببینم چطوریه و چی واقعا واسه خدا مهمه چون تو دین هم دچار شک شدم 

یه شب تو خواب روح از تنم جدا شد همه جا تاریکی بود هیچی ندیدم فقط یه خانم پیر بود ، صورتش قابل دیدن نبود نشسته بود کنارم و مهربون باهام حرف زد که باید بریم  التماسش میکردم بهم یه فرصت بده تا زنگ بزنم به مامان بابام و بگم چقد دوششون دارم ، ازش خواهش میکردم بهم یه فرصت دیگه بده که برگردم التماس میکردم نه بخاطر ترس ها ، دلم تنگ شده بود انگار روحم نمیخواست از جسم جدا شه ، بهم گفت برگرد اما ۳ چیزی فراموش نکن حق الناس و وعدگی و سومی رو اصلا یادم نیس . وقتی بیدار شدم تنم پر از عرق بود ، شاید چیزهای بیشتری دیده باشم اما واااقعا یادم نیست هیچی همینم به زور یادم بود ، حتی نمی‌دونم وعدگی که گفت منظورش نماز بود یا غسل یا حتی چیز دیگه 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
اگه اعتقاد ندارید واقعا میگم نخونید چون هیچ فرقی به حال من نداره اما چیزی که من دیدم این بود  ...

التماس هام برای برگشتن به دنیا رو کاملا واضح یادمه اشک میریختم که برگردم ، حتی شوهرم هم یادم نبود فقط مامان و بابام تو ذهنم بودن التماس میکردم بزازه اونارو ببینم 

اعتقادکامل دارم عزیزم انشالاخدابهت عمرطولانی وخوشبختی بده

ممنونم عزیزدلم همچنین به شما انشاالله سلامتی و عاقبت بخیری بده 

مرسی گلم من خیلی دلم میخواد به خدا نزدیک بشم دلم میخواد یه بار یه خوابی از اعمه ازخدا یه علامتی ببینم اما هرچه التماس میکنم هیچی به هیچی

حس میکنم خدا اصلامنو دوست نداره یا اصلا کاری بهم نداره دلم خواست یه بار نشون بده که من براش ارزشی دارم یا اصلاصدام میشنوه

مرسی گلم من خیلی دلم میخواد به خدا نزدیک بشم دلم میخواد یه بار یه خوابی از اعمه ازخدا یه علامتی ببین ...

برنامه زندگی پس از زندگی رو حتما ببین اگه یوتیوب داری از اونجا ببین اگر نه دانلود کن از سایت های ایرانی ، قبل از خواب از ته دل با خدا حرف بزن ، حتما قبل خواب از خدا بخواه ببخشه همه گناهان خواسته و ناخواسته رو و استغفار کن من بعد این اتفاق دیگه متوجه شدم که رفتن تو یه لحظه حتی یه ثانیه هم کمتر اتفاق میافته و انسان باید همیشه آماده مرگ خودش باشه ببین انقد اون دنیا زمان دیر میگذره که باور نمیکنی یعنی من وقتی پریدم از خواب باورم نمی‌شد تو حتی یه شب تا صبح اون همه اتفاق افتاده باشه به اندازه یک ماه خداشاهده بهم گذشت  

حس میکنم خدا اصلامنو دوست نداره یا اصلا کاری بهم نداره دلم خواست یه بار نشون بده که من براش ارزشی دا ...

بعضی وقتا نشونه ها واضحه اما ما نمیبینیم قدر زندگیو خیلی بدون 

برنامه زندگی پس از زندگی رو حتما ببین اگه یوتیوب داری از اونجا ببین اگر نه دانلود کن از سایت های ایر ...

ازبس دیدم دیگه برام بی ارزش شدن دلم میخواد درموردخدابشنوم اونا هیچ حرفی ازخدانمیزنن یاخیلی کم از خدامیگن تاحالا ادم ناشکری بودم خیلی توزندگیم سختی کشیدم اما مدتیه روحیه م بهترشده امیدوارشدم دیدم به زندگی عوض شده خوشحالم شاکرم اما خدا روصدامیزنم وجواب نمیده

ازبس دیدم دیگه برام بی ارزش شدن دلم میخواد درموردخدابشنوم اونا هیچ حرفی ازخدانمیزنن یاخیلی کم از خدا ...

حقیقت منم خدارو ندیدم فقط یادمه صداش میزدم ، ببین اگه میخوای با خدا صحبت کنی این کارو انجام بده اما مه دم به دقیقه قرآن رو بگیر دستت با خدا درد و دل کن حرف هاتو بزن و از ته قلبت بگو بات صحبت کنه و یه صفحه رو باز کن ، ببین انقد قشنگ جوابتو میده باور نمیکنی ، یه مدت یه عده خیلی منو اذیت میکردن و اشکمو در آورده بودن همین کارو کردم خدا بام صحبت کرد دلمو آروم کرد و کفت کافران آخر خودشون هم با هم بد میشن اون لحظه اشک ریختم از بزرگی خدا ، ظرف یک ماه نشده خودشون با هم دعواشون شد و بگیشون اومد ازم معذرت خواهی کرد