2752
2734
عنوان

واقعا چقدر ذاتتون بده!🙄

330 بازدید | 26 پست

یکی اومده وسط این همه بدبختی و نفرت یه تاپیک انرژی مثبت گذاشته .

یه ادم مریضم اومده با یه حالت منفی نوشته از این محبتا به شوهرت نکن بعدا به حرفم میرسی و از این چرندیات.

من کار به بحثشون ندارم ولی حق با اسی بود .

قشنگ مشخص بود با چه خشم و نفرتی اومده حال خوب اسی رو خراب کنه:/

شاید به نظر خیلیا حرف خاصی نزد ولی منم حس به شدت بدی از پیامش گرفتم.

البته اولش گفتم اسی نباید ناراحت میشد شاید منظوری نداشته رفتم جلوتر دیدم نوشته انشالله با شوهرت به مشکل بخوری وخون گریه کنی :/

ادمی که برای هم جنسش همچین چیزی بخواد واقعا مریضه.

خب عین بقیه بگو چه قشنگ و رد شو یا فوقه فوقش بیا بیرون از تاپیک چراباید ته دل یکیو خالی کنی؟بنده خدا با کلی ذوق تاپیک زده بود دلم سوخت. 

اینجا فقط عاشق اینن طرف بدبخت و ذلیل باشه تحمل ندارن یکی دلش خوش باشه قشنگ مشخصه چراانقد ادما بدبخت شدن بخاطر دلشونه.

متاسفم شدم واقعا .

جالبه خیلیاهم لنگه خودش بودن چقدر این سایت مریضه دوست دارم فرار کنم از اینجا.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا میدونه وقتی اسی رو اونجوری تهدید کرد که بعد چندسال به حرفم میرسی و میبینی مردا تهش یه جورن و اینا چقدر قلبش لرزید .

منم اولش ذوق داشتم ولی یه لحظه شک کردم که نکنه همه مردا ذاتشون خرابه‌.

2731
عزیزم من بودم تو اون تاپیک اسی خیلی بد توهین کرد اون بنده خدا فقط یه جمله گفت یهو اسی فوران کرد

من اصلا چیز بدی ندیدم. فقط گفت چرا انرژی منفی میفرستی و...فحش نداد که بعد یهو طرف ترکید انگار😐

اینجا فضاش عمومیه هزار نفر ادم با هزار طرز فکر اینجان قرار باشه دربرابر هر انتقادی فحاشی کنیم الان هیچ تاپیکی اینجا نمیموند همه هم تعلیق شده بودیم استارتر اخرشم خودش گفت دعوا مجازی دوس دارم یعنی خودش عمدا اونجوری کرد با شکستن دل یکی دیگ میخواست شادی کنه

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 

قضاوت نکن ... قاضی فقط خداست ... منم توو اون تایپیک بودم ... 

از تایپیک استارتر هم کلی حس خوب گرفتم ... ولی اون خانوم هم واقعا حرف خاصی نزده بود ... همیشه حرفای آدما رو به منظور نگیرین ... به شخصه یکی به من همچین چیزی میگفت در حد استارتر واکنش نشون نمیدادم !!! اینکه تایپیک  های قبلی طرف رو بخونی و از مشکلاتش وام بگیری و بکوبی توو سرش اصلا درست نیست !!!! اصلا انسانی نیست !!! این‌کاری بود که استارتر کرد ...!!!! 

و با این کاری که کرد و توهینایی که به اون خانوم کرد تموم حس خوبی که از تایپکش گرفتم دود شد رفت ... بیشتر حس کردم یه شیطان داره پشت کبیورد تایپ میکنه !!!!

به هرحال شما هم کارتون اشتباهه که راجع به موضوعی که تموم شده دوباره تایپیک زدین ... ممکنه بازم بحث ادامه پیدا کنه عزیز !