2733
2734
عنوان

چرا همش فکر میکنم خونم کثیفه ؟

242 بازدید | 13 پست

بچه‌ها هرروز جاروبرقی و گرد گیری دارم 

دو سه روز یبار دستشویی می‌شورم 

همیشه بعد هر آشپزی گازو تمیز میکنم 

بلافاصله که ناهار شام میخوریم ظرفاشون رو میشورم 

اما همیشه حس‌میکنم خونم برای مهمون کثیفه مهمون بیاد خیلی کثیفه آبروم میره 

چرا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم مثل توام قبلا اصلا برام مهم نبود بعد بارداریم اینجوری شدم دیروز خونه زو جارو زدم امروز احساس میکردم گند و کثافت از خونه میباره هوفف

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

منم روی تمیزی خونه خیلی حساسم، اصلا کارهای وسواسگونه انجام میدم، طفلی به خانم کمکیم گاهی میگم یه جاهایی از کف خونه رو با اسکاچ و کف باید بشوره🫠 هر هفته کل وسایل خوابم باید عوض بشه، هر بار میرم بیرون و میام باید کفش هام تمیز بسن برن سر جاشون…

من قبلا کار میکردم و شاغل بودم و کارای خونه رو در حد نرمال انجام میدادم، الان کار نمیکنم از صبح تا شب تو خونم افسردگی دارم و مشکل بیش از حد فکر کردن و فقط وقتی کارای خونه رو انجام میدم کمی حالم خوب میشه و فکرم آزاد میشه🤕