2752
2734

دیروز رفتم غسالخونه ادم های که راحت شدن 

دیگه نه غصه دارن 

نه غم دارن نه دشمن دارن 

چه خواب راحتی 

چقدر حسودیم شد بهشون 

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞

والل طبق گفته ها او اتش دارن میسوزن

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

والل طبق گفته ها او اتش دارن میسوزن

نه بابا اتش چیه کی دیده 

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
2731

دورازجون شما پسر عموم خیلی سختی میکشید و هرکس فوت میشد اینم حسرت میخورد که چرا من زندم ...خوشبحال مرده ها 

به دوماه نکشید راحت شد از قفس دنیا

برا همه عجیب بود که چقد راحت به ارزوش رسید چون بخاطر یه مشکلی از زندگیش سیر شده بود

دورازجون شما پسر عموم خیلی سختی میکشید و هرکس فوت میشد اینم حسرت میخورد که چرا من زندم ...خوشبحال مر ...

شاید برات مسخره بیاد من سالها ازیبوست عذاب میکشم یعنی فقط داعم فکرمیکنم چرا باید این همه عذاب بکشم برای یچیز مسخره میگم مرگ حداقل ادمو ازاین دردها نجات میده کاش بدونیم برای چی به دنیا میایم واقعا خستع ام خسته دوسدارم خودمو بکشم

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
خدا کنه که راحت باشن  والا ما شنیدیم مرگ اول گرفتاری و حق پس دادنه  ان شاالله که همه سبک ...

ببین حرف زیاده هیچکس نمرده برگرده واقعا هیچکس 1هفته نمرده بعد برگردع بگه چی دیده

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
ببین حرف زیاده هیچکس نمرده برگرده واقعا هیچکس 1هفته نمرده بعد برگردع بگه چی دیده

خب همینش ترسناکه دیگه...

یه درصد فکر کن اینایی که میگن اونور یه زندگی دیگه هست راست باشه 

دیگه هیچ برگشتی هم نداره آدم 

از اینورم میشه نگاه کرد به قضیه 

خب همینش ترسناکه دیگه... یه درصد فکر کن اینایی که میگن اونور یه زندگی دیگه هست راست باشه  دیگ ...

من فقط ازاین میترسم دوبارع برگردم به این دنیا یعنی زمین دوسدارم وقتی مردم برم جای بهتره

شاید برات مسخره بیاد من سالها ازیبوست عذاب میکشم یعنی فقط داعم فکرمیکنم چرا باید این همه عذاب بکشم ب ...

نه جانم اصلا مسخره نیست پسر عمو من التهاب روده داشت از اسهال های مکرر آرزو مرگ میکرد

نه جانم اصلا مسخره نیست پسر عمو من التهاب روده داشت از اسهال های مکرر آرزو مرگ میکرد

وای بیچاره💔💔💔💔😔