2733
2734

حاجت محال رو چطور از خدا بگیریم؟ شما چیکار کردید

چه نذری خوبه

چه ذکری

چه کاری

یا رب آن دِه که آن بِه ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم همینجوری دعا کن خدا بخواد اجابت کنه میکنه نخواد اجابت کنه هم ک هیچ

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731

ببین من حاجت محال نداشتم جز چند شب پیش که انقد شرایطم بد و اضطراری بود نگاه به اسمون میکردم میگفتم یا ارحم الراحمین و به زبون فارسی از امام رضا خواهش کردم و چند دقیقه بعدش خواستم براورده شد منتها من از ته دل التماس کردم 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

شهادت حضرت فاطمه 

ازشون خواستم ک برام مادری کنه و زیارت عاشورا خوندم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

لایکم کن

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
شما مشخصه دلت پاکه برای منم دعا کنید

الهی به خواسته قلبت برسی گلم 💕

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

۶۹تاسوره یس برای حضرت زینب هدیه کن تاپیک بزن همه بیان کمک کنند بخونن

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید