2733
2734

گفتم تاپیک بزنم خودم ب تنهایی حسرت نخورم شمارو هم تو این کار شریک کنم

امشب خونه مامانم بودم 

یهو ی صدای خیلی بدی امد و منم ک روبروی پنجره بودم ی دود خیلی خیلی زیاد دیدم

ب حدی ترسیدم ک قشنگقلبم تا ی ساعت بعد تند تند میزد

خلاصه ک فک کردم جنگ شده دخترمو زدم زیر بغلم و بدو بدو رفتم سمت پنجره

دیدم تو کوچه پر از بادکنک و فشفشه روشن کردن و باند گذاشتن

نگو شوهر همسایه میخاسته زنشو سوپرایز کنه

یهو زنه از خونه امد بیرون شوهرشم کیک ب دست رفت سمتش و خلاصه زنه کلی ذوق کردوسوپرایز شد

خلاصه ک صحنه ی زیبایی بود و واقعا خوشم امد از ایدش

واقعا کاش اقایون بدونن ما با همین کارای ساده چقد دلگرم میشیم

مرغ همسایه غاز🦅🦅🦅🤣🤣🤣مهمون مثل همیم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

قرار بود بدونن الان ما توگروه حسرت خورندگان نبودیم 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی خوشت نیاد ، بعضیا با هم هماهنگ میکنن وگرنه ممکنه زندگی خوبی هم نداشته باشن ، همون قدر داشته هامون رو بدونیم ، گاهی انقدر فشار کار رو آقایون هست که نمیتونند ...

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .

من نمیدونم چرا از اینجور سورپرایزی اینجوری بدم میاد😑😑😑ترجیح میدم تولدمم یه شاخه گل باشه کافیه و یه کیک کوچیک مهمونی اینا دوس ندارم 

نامزدم میگه برعکسی کلا تو😂😂😂

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

خانمه نی نی سایت نداره اگرنه تاپیک میزد🤭😁

خدا خوشبختشون کنه

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
 رابطه های خوب هیچ وقت علنی نمیشن 

🤝👌👏

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️