2752
2734

من توی جمع های خونوادگی به یه دختر مغرور و اینکه اصلا به حرف بقیه گوش نمیده شناخته شدم😂(چون حرفشون برام مهم نیست)

تو جمع های دوستانه هم به انرژی مثبت(چون حتی اگه افسرده ترین هم باشم ولی بازم شوخی و مسخره بازیم سرجاشه😁😂)

اینجام بارها حتی بی ربط ترین کامنت رو گذاشتم یا بی ربط ترین تاپیکو زدم گفتن تو که انرژی مثبتی چرا!یا اینکه خیلی انرژی منفی هستی و...کلا نقص اسم کاربریم😑اصلااا حتی بی ربط ترین چیز باشه،مثلا یکی داشت یه چیزی میگفت و به همه میگفت شما قلبتون سیاهه بیشعورین منم گفتم شما نباش و اینکارو انجام نده بهم گفت چقد پراز نفرتی برعکس اسم کاربریت😑😂چه ربطی دارههه اخه؟(با لحن پریناز ایزدیار بخونین)

شماچی؟به چی معروفین؟

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍

جدی ولی شوخ  هم هستم

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تنبل عجیب غریب😐

چرا عجیب غریب😂

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍

تعریف نباشه از خودم

به تمیزی و دست پخت عالی

خیلی معروفم

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
دیالوگ آخرت رو شاهد بودم     من به خونگرم و بامحبت و اینکه سریع باهمه جور میشم معروفم

😍خیلی خوبه با همه گرم میگیرین من روم نمیشه واسه همین خیلیا فکر میکنن مغرورم😂

ببخشید جمله اولتون رو متوجه نشدم

اینا اخلاق و رفتار نیستا اینا هنراته    

آره دیگه استارتر گفت به چی معروفید

اول اخلاقم و گفتن بعد هنرام😁😁😁

😍خیلی خوبه با همه گرم میگیرین من روم نمیشه واسه همین خیلیا فکر میکنن مغرورم😂 ببخشید جمله اولتون ر ...

همون که یه نفر تو تاپیک الکی بهتون توپید که برعکس اسمت هستی      اونجا بودم دیدم اتفاقا باخودم گفتم چقدر طرف بی تربیتی

مرسی گلم منم مجردی کمرو بودم فکر می‌کردن مغرورم

الان بهتر شدم دیگه خجالتی و کمرو نیستم

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....