2752
2734

ما قرار جدابشیم 

بعد دیشب مادرش بهم گفت حلالم کن و اینا باباش هم گفت هرچی نیاز داشتی بهش بگو برات تهیه کنه منم مکمل هام تموم شده بود براش مسیج کرده بعد از چندوقت بهم زنگ زد

با توپ پر چقدر پرو و گدا هستی بابات نمیخره برات خانوادگی گدایین منم گفتم حرف دهنت و بفهم گفت من میفهمم حالم ازت بهم میخوره همیشه اویزون هستی همیشه خودت مذخرفی خانوادت مذخرف تر منم تلفن و قطع کردم بلاکش کردم خیلی دلم گرفت مگه چیکار کردم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اخه دارین جدامیشین به باباش میگی مکمل بخر بعد هی میگی میخوام اذیتش کنم ؟الان اونو اذیت کردی یا خودتو؟؟؟؟؟؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

سم امشب سایت

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!