2733
2734

وای یدونه هم بسه سریع کیست میاره لتروزول😑🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️نخور بیشرف یه چیز گفته.۱دونه بخور روزی ۱۴سیکلت برو سونو بده حتما ببین چنده فولیهات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فولیکولها سایزش چنده؟

اولین ماهی که بهم داد بمدت ۵شب شبی ۳تا خوردم فولیکولام ۲۰ و۲۲ بودن اما باردار نشدم

ماهِ بعدش که ماهِ پیش بود باز بایذ ۵شب قرص میخوردم من وسطاش ۲شبو جا انداختم.. کلا سیستممو زد بهم فولیکولام ۸و۱۰ بود..

الان گفته برای ماه جدید شبی ۴تا بخور. اما من همون ۳تا میخورم.. فک میکنم ماه پیش ۸و۱۰ شد بخاطر فراموش کردن من بود

اولین ماهی که بهم داد بمدت ۵شب شبی ۳تا خوردم فولیکولام ۲۰ و۲۲ بودن اما باردار نشدم ماهِ بعدش که ماه ...

خدای نکرده کیست نشن.چون اثر قرص می مونه تو بدن تاچند ماه.ماههای دیگه بیشتر میشه فولیها