2733
2734

کلی قسط داریم و هر چی پول داریم صرف اقساط میشه منکه واقعا لذتی نمی‌برم از اینکه تو اوج جوونی هی به بچه ها باید بگم فلان اسباب بازی رو نمیخرم یا فلان رستوران نمیریم یا دریغ از یه مسافرت خیلی کم خرج.تا چند سال باید قسط بدیم پس جوونیمون چی؟وقتی پیر شدیم لذت میبریم؟؟

خب در عوضش خونه و ماشین داری ابنا رو هم نگرفته بودی بجای قسط باید پولتو هرماه میدادی صاحب خونه برا اجاره .. اون موقع خوب بود؟؟؟

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم عزیزم واقعا ادما تو هر جایگاهی ک باشن ناراضین شاید خیلیا بخوان جای شما باشن بهتر اینطوری فک کنی و چندسالی عصرا برید پارک ایشالا درست میشه تا ابذ ک قسط نیست

دوستای گلم میشه هر کی امضامو خوند ی صلوات بفرسته ک خدا کمکمون کنه و گره از مشکلمون وا بشه♥️خبرم کنین منم برای شما میفرستم دعای نی نی سایتیا بدجور میگیره🥲

دقیقاً ما هم وضعیت مون مثل شماست

ولی اینو مطمئن باشید که لاقل بچه هاتون آرامش پیدا می‌کنند بعد یه مدت خودتون هم پیشرفت میکنید 

عذر میخوام اقساط و بدهی بارور نیستن که دائماً زیاد بشن

سه چهار سال سختی می ارزه به امنیت اقتصادی و خانواده 

خب در عوضش خونه و ماشین داری ابنا رو هم نگرفته بودی بجای قسط باید پولتو هرماه میدادی صاحب خونه برا ا ...

اینم بده که توپ اوج جوونی خودم و کودکی بچه ها م همش باید نه بشنوم و همه چیز محدود مگه من چقدر جوونم 

دقیقا زندگی همش حسرته تایه زمانی غصه بدهکاری وخونه وماشین داشتیم حالا که فراهم شده بازم غصه اینده وپس انداز رو داریم حسرت همه چی به دلمون مونده لباس خوب غذای خوب مسافرت ارامش وخیلی چیزای دیگه یه وقت می بینیم پیرشدیم بدون هیچ لذتی

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

بعدم بچه ها با دوتا اسباب بازی پلاستیکی هم خوشحال میشن لازم نیس ببری اسباب بازی ک دست بزارن رو اسباب بازی یه میلیونی دوبار بازی کنن بندازن گوشه خونه 

مسافرتم انشالله میری 

فکر نکنی شعار میدم و ...

راهی ک خودم رفتم میدونم تو چه شرایطی هستی ولی خیلی زود اقساط سبک میشه