2752
2734

بچه باید تو سن خودش تو سن ده سالگی بازی کنه با دوستاش باید از بچگیش لذت ببره نه دغدغش این باشه مو رنگ کنه بچه نباید مثل آدم بزرگا رفتار کنه خیلییی از دهه نودیارو میبینم که دوست پسر دوست دختر دارن سیگار میکشن مش روب میخورن رابطه ج نسی دارن  اخه چرا؟ بعد اسمشو میزارین روشنفکری ..ما بچه بودیم بازی میکردیم اصلا دغدمون ارایش کردن و شیک بودن نبود هرچی شره ازین گوشی لامصبه من خودم کاشکی خانوادم برام دیرتر گوشی میخریدن کاش برای گوشی لج نمیکردم.. چون از وقتی گوشی گرفتم چشم باز شد من تا بچم هیجده سال نشه تا بچگی نکنه براش گوشی نمیخرم...

آیسان اسلامی به نی نی سایت پیوست(الکی😂) همون کاربر آیسان هستم این سومین اکانتمه 

موافقم شدید.

دیروز یک دختر نه ساله دیدم موهاش رنگ داشت وتقعا متاسف شدم برای مادرش.

منم میگم تا بچه ام دانشگاه نره یا بالای هجده نشه گوشی نه .

هرچی خواست بازی کنه با دستگاه بدون نت

منو چی میگی ۱۱سالگی شوهرم دادن

۹سالگی بم تجاوز شد و‌کلی زجر دیگ کشیدم ک تز ذهنم پاک‌نمیسه

خدایا منو عشقمو هیچوقت ازهم جدانکن مرگمون باهم باشه گناهامون نصف بشن و همینطور ثوابهامون همچیزمون باهم باشه من دنیارو یا حتی بهشتو بدون عشقم نمیخام بزرگترین آرزوی منو شوهرم اینه لطفا ماهمیشه کنارهم باشیم هرکس امضامو خوند بگه آمین ویه صلوات بفرسته ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تربیت خیلی مهمه برای بچه وقت گذاشتن خیلی مهمه

قبلاً ماها خودمون خودمونو سرگرم میکردیم با خواهر برادر هامون بازی میکردیم الان مادرا نه حوصله درست و حسابی دارن نه اعصاب

بچه یکم بد خلقی میکنه یه گوشی میدن دستش میره تو اینستا همه چی میبینه بلوغ زودرس میگیره ذهنش بجای درس و مدرسه و دانشگاه میره پی پسر یا دختر

فکر میکنه چه خبره

اول از همه باید دور گوشی رو خط کشید

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2731
موافقم شدید. دیروز یک دختر نه ساله دیدم موهاش رنگ داشت وتقعا متاسف شدم برای مادرش. منم میگم تا بچه ...

وای من یه بار تو پارک یه دختر دیدم خدا شاهده عذرخواهی میکنم هنوز سی نه هاش در نیومده بود خط چشم و کرم و مژه و زیر چشماش نگین گذاشته بود پیرسینگ هم داشت موهاشم رنگ کرده بود داشت تو سرسره و لوازم بازی ها با بچه ها بازی میکرد 😳

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

حرفی بزنین که بشه انجام داد.الان زمانه تکنولوژیه.نمیشه بچه ها رو عقب نگه داشت از هم نسلاش.گوشی نخریدن صورت سوالو پاک کردنه.واقعا فکر کردین بچه وایمیسه تا ۱۸ گوشی نداشته باشه؟والا چندسال پیش که انقدم گوشی فراگیر نبود شاگردام که خانوادشون فکر میکردن گوشی ندارن ،داشتن پنهانی.یکیشون طلا فروخته بود خریده بود گفته بود گم کردم طلامو.اون یکی دوس پسرش خریده بود

منو چی میگی ۱۱سالگی شوهرم دادن ۹سالگی بم تجاوز شد و‌کلی زجر دیگ کشیدم ک تز ذهنم پاک‌نمیسه

بمیرمم

آیسان اسلامی به نی نی سایت پیوست(الکی😂) همون کاربر آیسان هستم این سومین اکانتمه 

عزیزدلم حرفتون درست ولی تا ۱۸ سالگی گوشی نداشتن هم از اون ور بوم افتادنه!😬

شما باید خودتون به عنوان مادر و مدیر خانواده به کمک همسرتون شرایط رو مدیریت کنید!😉

یه نمونه براتون بگم شاید کمک کننده بود؛ خواهر من ۷ سالش که بود باشگاه یه مشکلی براشون پیش اومده و فاصله بین مقعد تا واژنشون پارگی پیدا کرد؛ گویا توی مسیر بیمارستان مربیشون از عبارت" اگه پرده شو پاره کرده باشه که شوهر گیرش نمیاد و حیف دختر خوشگلی بود " استفاده کرده بودند!😵

این قضیه که تموم شد چند مدت بعدش خواهر جان اومدن پیش منو مادرم که مامان پرده چیه؟ مامانم به شدت عصبانی شد ک خجالت بکش، چرا بزرگتر از سنت حرف میزنی، اینارو کی بهت یاد داده و....🤬

خواهر از همه جا بی خبر منم تنها عکس العملشون تعجب و کنجکاوی بیشتر بود!☹️😵‍💫💔

قضیه که یکم اروم تر شد، جلوی مادر و پدرم ، کنار خودم نشوندمش و گفتم ک عزیز دلم ، پرده هایمن یه پرده از جنس پوست دستته که از بدنت محافظت میکنه؛ مثلا وقتی میری استخر اجازه نمیده که میکروب های اب توی بدنت برن! توعم باید حسابی مراقبش باشی و ازش محافظت کنی تا اتفاق باشگاهت مجددا تکرار نشه!🥰

این کار من دوتا سود بزرگ داشت؛ اولا اجازه ندادم که خواهرم از روش اینترنت یا دوستاش پاسخ رو دریافت کنه و این مسئله رو انقدر عادی کردم که ذهنش رو مشغول نکرد ، دوما بستر این پرسش و پاسخ هارو در میون جمع خانواده ایجاد کردم که بازده خیلی خوبی داشت🤩💙

خلاصه که قضاوتش بر عهده شما😂

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙