2752
2734

۴۰ نفر قراره بیان خونمون برای بعد از شام 

به صرف میوه و شیرینی چجوری پذیرایی کنم؟ چقدر میوه و شیرینی لازمه اصلا هیچی نمیدونم همراه  میوه و شیرینی چی میشه داد؟ شربت یا همون چای کافیه؟؟؟

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شام خونه مادرشوهرم هستن ، مادرشوهرم زنگ زده گفته برا میوه و شیرینی بعد از شام میایم خونه تو

چای رو که حتما باید بدی اکثرا میخورن

میوه و شیرینی شربت هم بگیر بچرخون دیگه با شربت

بلاخره پیداش میشه  یه روز رنگین کمون"^"دیگه نمیگیره هیچوقت رنگ غم آسمون😔

میوه و شیرینی به تعداد بگیر ، چند تا هم اضافه بگیر.

شربت و تخمه و چای و شکلات 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

خوب ببین مثلا شیرینی باید علاوه برچهل تایی که داخل شیرینی خوری هست بیشتر بچینی مثلا حتما توی دو سه تاظرف بچین، میوه هم همینطور

الان که هوا گرمه میتونی اول باشربت پذییرایی کنی بعد چایی هم دم کن دفعه دوم پذیرایی چای بریز هرکیم میل نداشت که هیچ همراه چای شیرینی هم بیار. 

شیرینی رو همراه ابمیوه هم میتونی بیار. 

خلاصه ظرف که برای شیرینی گذاشتی درکنارش میتونه تخمه، اجیل رو هم پذیرایی کنی. 

دراخر هم میوه بیار.

لطفالایک نکنید،ممنون

دو کیلو شیرینی فکر کنم کافی باشه با چای، میوه هم ب تعداد نفرات بگیر

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،

تاپیک رو قفل کردی نشد بهت بگم دفه دیگه خواستی انقدر تابلو جک هایی رو ک شنیدم به اسم تجارب خودت تعریف کنی یه خورده تحقیق کن انقدر سوتی ندی قاضی گفت برو پسرهارو بشمار!واقعا چی پیش خودتون فکر کردین یا مردم چی فرض کردین

تاپیک رو قفل کردی نشد بهت بگم دفه دیگه خواستی انقدر تابلو جک هایی رو ک شنیدم به اسم تجارب خودت تعریف ...

باشه اگه دورغ باشه مدیون شما هستم!

دستت فقط توی جیب خودت باشه