2733
2734
عنوان

نمیدونم در مورد آیندم چیکار کنم؟

161 بازدید | 12 پست

دوماهه دیگه میرم تو ۲۴ سال فقط درسمو تموم کردم،دارم دنبال شغل میگردم که پیدا نمیکنم و نمیدونم درمورد آیندم چیکار کنم؟کلی مشکل روحی روانی دارم اول باید اینا رو حل کنم 

بعد باید یه حرفه مثل آرایشگری یا ناخن یاد بگیرم ،باید ماشین سواری یاد بگیرم حس میکنم کلی کار باید انجام بدم در حالی که به خودم میگم داره دیر میشه ولی هیچ کار نمیکنم همش تو خونم لعنت به افسردگی شما هم مثل من بودین؟وای چقدر بزرگ شدن سخته😪😪😪

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!

چی خوندی؟

درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کامپیوتر

کار مگه مرتبط با رشتت زیاد نیست؟

درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
هست ولی همشون یا سابقه کاری میخوان یا یه فرد فوق العاده وارد 

تا دانشجو هسی برو دنبال کار اموزی 

شده ۶ماه برو کاراموزی تا حرفه ای بشی

توکلت به خدا باشه

از تابستون‌امسال حسابی استفاده کن

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
کامپیوتر

به یه بچه انسانی پیشنهاد میکنی بره دانشگاه آزاد کامپیوتر بخونه؟؟؟یا پیشنهاد میکنی بره تربیت بدنی

تربیت بدنی رو هم دوست داره

آدم هایی که محبت می‌کنند کم یابند..ولی آدم هایی که قدر محبت را بدانند نایاب..💓
به یه بچه انسانی پیشنهاد میکنی بره دانشگاه آزاد کامپیوتر بخونه؟؟؟یا پیشنهاد میکنی بره تربیت بدنی تر ...

ببین به کدومش بیشتر علاقه داری فداتشم ولی کامپیوتر اگر بری خیلی بهتره گلم 

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!
ببین به کدومش بیشتر علاقه داری فداتشم ولی کامپیوتر اگر بری خیلی بهتره گلم 

چرا بهتره؟

به نظرت دانشگاه تربیت بدنی برم بعد در کنارش کلاس جداگونه برم کامپیوتر چطوره؟

آدم هایی که محبت می‌کنند کم یابند..ولی آدم هایی که قدر محبت را بدانند نایاب..💓