2752
2734

چندردز بعد موعد مثبت شد ؟

واینکه آیا قبلشم امتحان کرده بودید که منفی شه وبعد مثبت؟

۵روز از موعدم گذشته وپری نشدم

بیبی چک هم هرچی میذارم منفی🥺

اصلا بدجووور منفیه

اگه شرایطتون مثل من بوده میشه کامنت بذارید دلگرم شم🥺

اصلا علائم پریودی ندارم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من ۹ روز بعد مثبت شد.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
چندروز قبلش گذاشته بودی که منفی بشه؟

تا روز ۸ هم منفی بود فرداش مثبت شد.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
اصلا علائم پریودی ندارم ولی بیبی چکامم منفیه انقد تو ذوقم خورد😢🙃

توکل بر خدا عزیزم.

به دلم افتاده امسال نینیتو میگیری بغل