2752
2734
عنوان

ازدواج کردیم - به کسی نگیم اشتباه من یکی رو نکن ....

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 51 پست
ولی نمیدونم چرا خدا بخت بعضیا رو اینقدر سنگین قرار داده در صورتی که وقتی نگاه می‌کنی دختره واقعا خوب ...

اره یه وقت هایی پیش میاد  حق باشماست 

اما این تاپیک صرفا برای اونایی بود که فقط از بدی ازدواج به بقیه میگن 

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندهید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ازدواج یک مرحله از رشد آدمهاست و سختیهای خودش رو داره من خودم آگاهانه ازدواج کردم و انتخاب کردم ولی ...

زن و شوهر یه وقت هایی باید به همدیگه فرصت تنهایی بدن 

حتی زن باید یه وقت هایی به شوهرش اجازه بده مجردی با دوستاش برای مسافرت .

همچنین مرد ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندهید
نه یه عده خب دوست ندارن متعهد باشن یه عده سازش با یک نفر برای تمام عمر رو نمی‌خوان اینا ازدواج نکن ...

عشق اگر عشق باشه 

تعهد وسازش ساده ترین و راحت ترین کاره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندهید
زن و شوهر یه وقت هایی باید به همدیگه فرصت تنهایی بدن  حتی زن باید یه وقت هایی به شوهرش اجازه ب ...

آره این به حرف راحته ولی مثلا من الان دلم یکماه تنهایی میخواد ولی تو زندگی مشترک این امکان وجود نداره

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
هر کی مورد خوب داشته باشه قطعا ازدواج میکنه دیگه . اگه هنوز مجرده یعنی مورد خوبی پیش نیومده 

دقیقا هیچکس به حرف بقیه مجرد نمیمونه همه میدونن ازدواج خوب خیلی خیلی بهتر از مجردیه

کلا بنظرم ازدواج نباید تو گلد تایم زندکی انجام بشه بعد ۳۶ریا ۳۷ ک جلوی هیچیو نگیزه و پخته شدیم ووابس ...

موافق نیستم 💚

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندهید

درود بر تو 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
آره این به حرف راحته ولی مثلا من الان دلم یکماه تنهایی میخواد ولی تو زندگی مشترک این امکان وجود ندار ...

شاید از اول به شوهرتون نشون ندادید که یه وقت هایی هم نیاز به تنهایی دارین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندهید
بله نظر منم دقیقا همینه  خداروشکر همسرم هم همینطوره. ولی بعضیارو دیدم که نمیتونن واقعا

ان شالله زندگیتون همیشه پایدار باشه 🙏🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندهید