2752
2734
عنوان

به نامزدم معتادم✨️💍

637 بازدید | 22 پست

نمیدونم خوبه یا بده ولی فکر میکنم خیلی بده..همو دوس داریم خیلی حسمون دو طرفه اس..ولی کافیه یه بحث کوچیک داشته باشیم حالم خیلی بد میشه مثل معتادی که مواد بهش نمیرسه..همه تو خونه می‌فهمن که باهاش بحثم شده..تحمل یک ساعت قهر بودنو ندارم حتی یک ساعت..سریع میرم برا آشتی نمیخوام دیگه اینجوری باشم..چیکار کنم بی تفاوت باشم..فقط بهتون بگم که قلبمه همه چیزمه تو این ۳ سال حمایت گری بوده برام ک خانوادم نبودن..فقط میخوام نسبت به قهرامون یکم بس تفاوت باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بعدا میای تاپیک میزنی هربار قهرمیکنیم من باید پیش قدم شم و اگه ده روز هم طول بکشه شوهرم نمیاد 

اولا سعی کن اصلا قهر نکنی 

دوما اگه قهر کردی سر موضوع الکی نباشه و صبر کن خودش بیاد 

مردها از زنهای وابسته خسته میشن وابسته نباش دلبسته باش

ببین این خیلییی بده دقیقا منم مثل تو بودم سریع میرفتم آشتی حتا وقتایی ک تقصیر اون بودبعد کم کم دیدم اصلا طرف براش مهم نیست در هر شرایط منتظر من برم منت کشی کم کم وابستگیمو کم کردم الان حتا اگ تقصیر از من هم باشه قهر میمونم تا هر وقت خودش بیاد معذرت خواهی حتا تگ یه ماه طول بکشه

خیلی خوبه که انقد همدیگرو دوس دارین 

ولی گلم این یه واقعیته تلخه که هر چقدر بیشتر به کسی محبت کنی بیشتر ازت دور میشه 

کتاب زنان زیرک رو بخون یا فایلشو دانلود کن گوش کن 

خیلی بهت کمک میکنه 

هر چیزی به اندازش خوبه 

اگه زیاد یا کم به گل آب بدی پژمرده میشه ولی اگه به اندازه آب بدی همیشه شاداب و زیبا میمونه

یعنی همیشه تو میری برا اشتی اون نمیاد؟ چند مدته نامزدی؟شاید الان اولشه همچین حالتی داری بگذره درست ...

اولا برام مهم نبود همیشه اون میومد ولی الان همش سعی میکنم آشتی کنم خودم..من ۲۲ سالمه اون ۳۱ سالشه از نظر من کارایی ک بد نیست واسه اون خیلی بده..

این اعتباد طبیعیه ...ادما به حیوون خونگیشونم وابسته میشن

ولی وابستگی تضمینی برای دوام رابطه نیست 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
این اعتباد طبیعیه ...ادما به حیوون خونگیشونم وابسته میشن ولی وابستگی تضمینی برای دوام رابطه نیست&nb ...

از این وابستگی خسته شدم فقط دوست دارم که علاقه داشته باشم بهش نه وابستگی 

2706