2752
2734

سلام ۳۷سالمه و اون طرف هم ۳۹ من لیسانس دارم اون‌ارشد و من یه فررزند ۱۷ ساله دارم.من از یه نفر تو روستامون خوشم میومد یعنی خودم جداشدم سال ۹۹ سوهرم وجهه خوبی تو روستاموم نداشت  و مشکل حاد داشت از نظر روحی روانی واخلاق همه میدونن نرمال نیس و این ادمی که میگم مجرده و دوسال از من بزرگتره. یه پسر تحصیل کرده ومجرد .همیشه تو ذهنم بود که اگه یه روزی بخوام ازدواج کنم مجدد دوست دارم این اقا بهم پیشنهاد بده بگم داخل خانواده خودشونم خواهرش دقیقا همون مشکلی که همسر سابقم من داشت و حتی شدیدتر رو داشت وجدا شده.بعد ما از نظد وجهه خانواده سرسنگین هستیم از این خانواده ها که هیچوقت مسله ناموسی ندارن.واسه همینم هیچوقت جرعت نمیکردم وغرورم اجازه نمیداد همچین کاری بکنم  که بهش پیشنهاد بدم.ولی یه روز نمیدونم چه مرگم شد یا جوگیر شدم با پیج فیک بهش پیام دادم .اونم گفت اگه میخوای هم صحبت بشی با کسی خب خودتو معرفی کن.من یه نشونه های دادم وشناخت ریزریز خودمو معرفی کردم  بعدم هی پیامام حذف میکردم که بهم گفت لازم نیس بترسی من ابروی مردم ابروی خودمه.البته حرف بدی هم نزدم فقط بهش گفتم همیشه دوست داشتم باشما حرف بزنم بهش گفتم دیدی ادم از بعضی ها بدون اینکه باهاشون هم کلام بشه خوشس مباد حالا نه اینکه عاشقش باشه.بعد خندید گعت اوه مای گاد ازش پرسیدم خوب تا الان ازدواج نکردی گفت اعتقاوی بهش ندارم رایتی ازم‌ پرسبو کجا کار میکنی کدوم فروشگاه گفتم بعد میگفم ختدید گفت باشه نگو.بعد گعت چه خبرا از داداسام پرسید که الان کجان مشغول چه کارین همین حرفای عادی بعد عکسم رو روی پیح اصلی گذاشتم ببینه فقط گعت دارو افسردگی مصرف میکنی گفتم نه گفت چهره ات شاد نیس یکمم د مورد اخلاق خودش گفت و... بعد دیگه ساعت ۱۲ شب بود من بهش،گفتم چقد حرف زدیم😀با این استیکر اونم فقط خیلب عادی گعت بله و من گفتم شبتون بخبر ⚘️⚘️ اونم فقط نوشت شب بخیر .و دیگه نه پیام داد نه پیام دادم الان ۱۴ روز میگذره.هی وسوسه میشم پیامش بدم ولی میگم شایو خوشش نمیاد   چیکار کنم باز بهش پیام بدم امکان داره  نخواد پیش قدم بشه که هول به نظر نیاد یا هرچی شما بگین ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731