2752
2734
عنوان

مهندسی یا معلمی ، کنکوریا بیاید

70 بازدید | 6 پست

سلام

من رشتم ریاضیه و امسال اولین کنکورم بود

مطمئنم اولین سراسری رو یه رشته مهندسی آوردم و اینکه فرهنگیان رو هم قبولم 

اونم میدونم

الان برای دختر 

مهندسی خوبه یا معلمی

من آموزش ریاضی و فیزیک و شیمی و ابتدایی و تربیت بدنی و اینارو میتونم برم

مهندسی هم صنایعو ک آوردم مطمئنم شاید شیمی و نفت هم آورده باشم

خانوادم میگن معلمی خوبه و حقوق فرهنگیان خوبه و محیط زنونه خوبه و مهندسی بدردت نمیخوره و کار نداری و 

من خودم مهندسی رو دوست دارم ولی شرایط فرهنگیان هم خیلی وسوسم کرده

میترسم فرهنگیان بزنم ولی دعوت به مصاحبه نشم یا از مصاحبه رد بشم

تروخدا کسی که میتونه یکم آرومم کنه راهنماییم کنه

حال روحیمو خراب کرده نمیتونم درس بخونم

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

مهندسی خب با کلاس تر از معلمیه اما رشته ای بخون که علاقه داشته باشی و بعد بتونی بری سر کار

بعدشم با مهندسی هم میتونی بعدا استخدامی آموزش پرورش شرکت کنی

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
مهندسی خب با کلاس تر از معلمیه اما رشته ای بخون که علاقه داشته باشی و بعد بتونی بری سر کار بعدشم با ...

دقیقا حرف خودمم همینه ولی مامانم گفته فرهنگیان نری نمیذارم درس بخونی😐😐😐😐😐😐💔💔💔💔💔💔

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه همین الان نظر هر کسی رو بذاری کنار و بخوای خالص خودت تصمیم بگیری کدومو میخوای؟، 

مهندسی ،

عزیزم اگه توی برنامه های بلند مدتتون مهاجرت هست اصلا سمت فرهنگیان نرید .دانشگاه تهران مهندسی های خوب ...

اره راه داشته باشم یک ثانیه نمیمونم