2752
2734
عنوان

بیچاره شدم😭

215 بازدید | 30 پست

یه واسطه منو به خانواده پسری معرفی کرده بهم گفت عکستو بفرست واسطه اشناست و منم بهش اعتماد کامل دارم فکر کردم میخواد عکسو به خواهر پسره نشون بده براش فرستادم حالا بابام داد و بیداد راه انداخته چرا عکس فرستادی حالا چیکار کنم😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه کاری نمیشه کرد گلم 

سرزنشت هم الان فایده نداره 

صبر کن بابات آروم میشه خودش ،فقط جوابش رو نده 

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
گفتم میگه چرا هنوز هیچی نشده عکس فرستادیییی

بگواشتباه کردم وبیتجربگی کردم

ببخشید

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
دیگه کاری نمیشه کرد گلم  سرزنشت هم الان فایده نداره  صبر کن بابات آروم میشه خودش ،فقط جو ...

وای خداا خیلی حالم گرفته شد میگم نکنه بعدا برام بد بشه

بخدا عکس بدی هم نبود خیلی معمولی

خب الکی ب بابات بگو حذف کردم براش بعد هم اون واسطه عکستو واسه چی میخواد؟ خب اون واسطه عکس رو فقط ن ...

فرستاده😭😭😭 ازش پرسیدم گفت فکر نمیکردم مشکلی باشه عکستو خواستن منم فرستادم😥

وای خداا خیلی حالم گرفته شد میگم نکنه بعدا برام بد بشه بخدا عکس بدی هم نبود خیلی معمولی

نه بابا چه بدی 

مثلا میخوان با عکس چیکار کنند 

درسته چون بابات راضی نیست نباید این کار رو میکردی ولی تهش هیچی نمیشه

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید