2733
2734

نه بخاطر ترس از اخرتم بخاطر ارامشم حتی گفتن اینکه میخوام قرآن بخونم آرامشی به قلبم میاد ولی بعد یه فکرای عجیبی سراغم میاد 

یه حسی بهم میگه کار بیهوده انجام نده خدا تو قلبته و نیازی ب عبادت تو نداره روح تو بخشی از خداست 

نیازی نیست هی سر خم کنی و اینکه ارامش حاصل از قران و نماز همش تلقین به خودته 

من از فضای مجازی ضربه خوردم همش اخبار اینارو دنبال میکردم بعد نظرات مردمو میخوندم که کلا یه عده متنفر شدن از دین ودلایل هم داشتن بنظرم دلایلشون هم منطقی بود 

نمیدونم تو دوراهی گیر کردم 

به همه چی شک دارم خدایا راه راستو خودت بهم نشون بده😭

سلام این که صدای شیطانه ، بهترین راه برای این که راه درست رو بفهمی عمله ، یه مهر بردار و الان برو سجده تو سجده بگو خدایا اشتباه کردم کمکم کن ، ببین چقدر فرق داره

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

جهان بر اساس قواعد و نظمی بنا شده، اینکا هر چیز سر جای خودشه و قانون و روش و تکنیک خاص داشته باشه چیز عجیبی نیست، تو جهانی که هر جاش رو نگاه کنی این نظام مندی قاعده مندی رو مشاهده میکنی.

لعنت بر اون کیی که با این حرفاش ذهنت رو شستشو داده و الانم تا میخوای نماز بخونی همون حرفاش میاد تو ذ ...

اره بخدا قسم میخوام نمازو شروع کنم 

بعد حرفای اون ادما تو ذهنم زمزمه میشه 

منو تو دوراهی میذاره 

نمیدونم چیکار کنم این صداهای مغزم خاموش شه واقعا منه چند سال قبل ارامش بیشتری داشت نسبت الان 😭

اره بخدا قسم میخوام نمازو شروع کنم  بعد حرفای اون ادما تو ذهنم زمزمه میشه  منو تو دوراهی ...

چطور وقتی بحث طلسم و دعا و یا هر مسئله دیگه میشه میگن باید این کارو کنی و اون کارو کنی اصولش اینه به این صورت انجامش بدی و پیش بری  مشکلت حل شه، ولی به نماز و ستایش پروردگار میرسه میشه دراز کشیده تو رخت خوابم شکر کنی کافیه؟!

اره بخدا قسم میخوام نمازو شروع کنم  بعد حرفای اون ادما تو ذهنم زمزمه میشه  منو تو دوراهی ...

پس حالا که میدونی ذهنت رو شستشو دادن و اینقد راحت تغییرت دادن   خیلی راحتم میتونی خودت ذهنت رو برگردونی مثل قبل و همون خانمی که خدا دوسش داشت بشی و اون ادمارو کامل بزارشون کنار   احسنت به پاکی وجودت  واقعا دمت گرم 

برای خیلی از کارای خوب بهترین منطق انجام دادنشه ، پاشو دو رکعت نماز بخون ، خودش درست میشه 

ما با خدا میتونیم همه جوره حرف بزنیم اما خود خدا گفته بهترین روشش نمازه ، حتما بخونید چونکه واقعا نماز فرق داره...

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .

تنها راه این ی محیط دنج چادر قشنگ سجاده قشنگ جور کن وهمون موقعه ای ک اذان میگه برو سمت نمازت اگر هی پشت گوش بندازی انگاری نماز پابندت هست نمیتونی کارهاتو بکنی ولی وقتی سروقت بخونی  اون موقع ی حس شیرینی بهت منتقل میشه و راحت میری سمت مابفی کارهات

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت