2752
2734
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 95 پست
مهریه رو نمیده؟

عزیزم مهریه نسبت به دارایی پیر داده میشه اگه چیزی به نامش نباشه اینا فقط 1/4 پایه حقوقش داده میشه مثلا ماهی2تومن ، ولی اگه دارایی داشته باشه میتونی بگیری ازش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باهم برید یا مشاوره یا خودت باهاش صحبت کن بگو  من ماهانه اینقدر خرجی می خوام فلان خواسته هارو ...

بخدا وقتی جواب مثبت دادم 

از خوشحالی گریه میکردن

نذر دادننننن

ولی الان....

2731
۴۰ روزه عقد کردیم همسر شرعی و قانونیشم

۴۰ روز پیش این رفتار خودش و خانوادشو متوجه نشدی !؟

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
۴۰ روزه عقد کردیم همسر شرعی و قانونیشم

والا ما ۳ سال عقد بودیم و هیچ پول توجیبی نداد شوهرم الانم بسیا شاد و‌خوشبخت زندگی میکنیم

نمیدونم چرا شوهر رو عابر بانک می بینید؟؟

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰

زیر یه سقف نرید و جدا شید.کسی که پول نداره حداقل می‌تونه با یه زبون خوش و نرم با طرف مقابل صحبت کنه

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
من زن پولکی ام؟ من ۴۰ میلیون هدیه خریدم اونا حلقه نخریدن ی ناهار و شام منو دعوت نکردن

رفتارت همینو میگه   بدون حتی ی حلقه با وجود اینکه پول داشته  بدون شروط عقد و....میری عقدش میشی بعد عقد همون ماه اول ازش پول میخوای و سر پول توجیبی بحث میکنی و...تو که ۳سال دوست بودی و بعد عقد روت شد ازش پول بخوای اونقدر باهاش راحت بودی که قبل عقد شروطت رو بگی یا ازش حلقه و طلا بخوای  نخواستی چرا ؟؟ .اون ۴۰ تومنم اگه خرج کردی میزاره به حساب سرمایه گذاری    دقیقا رفتارت شبیه ی دختره که هیچ خواستگاری نداره و ی کور کچل آمده خواستگاریش سریع بله میگه و وقتی خیالش راحت شد عقدش کرده اونوقت تازه میخوام میخوامش شروع میشه  فکر کن این تاپیکو خودت نزدی من زدم اونوقت ببین چقدر رفتارت از اول اشتباه بوده  هزار تا اشتباه کردی خودتو بیچاره کردی تا خرخره تو گل فرو رفتی از دست هیچکس کاری بر نمیاد بهترین حالتش اینه که ی دختر مطلقه میشی با هزار حرف و حدیث پشت سرت   

عزیزم من عقدم حق تحصیل و اشتغال گرفتم 

۶ماهه عقدم شوهرم یک ریال بهم نداده با اینکه وسعش هم میرسه خیلی بیشتر از اینا بهم بده اما فقط واسه روز زن و تولدم و ولن کادو خرید

توهین هم ک الي ماشاءالله از خانوادش دیدم 

نمیدونم جدا بشم یا نه

بعدم شما که‌ میگی ۴۰روز‌عقد کردی روز زن و بقول‌خودت ولم و اینا که‌زمستون بودن چطوری واست کادو‌گرفته؟؟

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
عزیزم من عقدم حق تحصیل و اشتغال گرفتم  ۶ماهه عقدم شوهرم یک ریال بهم نداده با اینکه وسعش هم میر ...

من سه سال عقد بودم 

همسرم حتی کادو تولد هم بهم نمیداد باورت میشه ،خیلی خیلی خسیسه

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔