2752
2734

ولی من اصن بلد نیستم کینه بگیرم به دلم

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنام هستم،دختری با آرزوهای بزرگ و کوچیک که مطمئنم یه روز بهش میرسم🌱🌻🦋 تیکر تولدمهه 💗

بخشنده نیستی 

میدونی اینجور ادم ها نمیتونن حتی خودشونو ببخشن

با خودشون قهرن 

پس با دنیای مردمان هم قهره

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بخشنده نیستی  میدونی اینجور ادم ها نمیتونن حتی خودشونو ببخشن با خودشون قهرن  پس با دنیا ...

الان باز بهتر شدم ولی اخه یه جاهایی انگار بخشیدن توهین به خودته 

الان طوری شدم که طرف بهم فحشم بده باز باهاش خوبم نمیدونم چم شده واقعا انگار ازونور بوم افتادم

واااای مثل شوهرمنی ببخشید خیلی اخلاق تون مزخرفه دیگران و عذاب میدید کارم شده نفرین، از بس قهر می‌کنه کینه توز، نمی‌دونید چه تنفری در دیگران میکارید واقپام بناچار تحملتون میکنم ودر قلبشون جایی ندارید تاپیکامو بخون سالهاست مدام سر هر چیزی قهر می‌کنه و نمیتونه کسی را ببخشه

یه جوری تغییر کنید بدونید شما ها هم فوق العاده نیستید که هیچ ایرادی نداشته باشید، اما بقیه برای زندگی کوتاه میان، کاش میشد یکی اینا رو به شوهرم هم بگه

سراسر زندگی من معجزه بود 

در دوران قدیم مرشدی به استاد خود عین همین جملات رو گفت استاد به مرشد گفت از فردا یک گونی سیب زمینی بخر وهمه جا با خود حمل کن و فقط در مواقع لزوم بر زمین بگذار.بعد از چندین روز گلایه مرشد بلند شد که بوی بد و سنگینی این اشیاء کلافه ام کرده استاد گفت چند کیلو سیب زمینی را نتوانی بدوش کشی ولی کینه انسان‌ها را چگونه سالها در دل داری واین طرف وآنطرف کشی و همانند سیب زمینی در دلت عفونت به پا داشته   جز سنگینی وضرر به حال خودت منفعتی دیگر ندارد.

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود.
ولی من اصن بلد نیستم کینه بگیرم به دلم

مثل منی برعکس شوهر کینه توزم تازگی به طلاق فکر میکنم انگارهمش روی پوست تخم مرغ پا میگذارم هر آن ممکنه رابطه ترک بخوره، و ازذقدم بعدی مطمئن نیستم 

سراسر زندگی من معجزه بود 
واااای مثل شوهرمنی ببخشید خیلی اخلاق تون مزخرفه دیگران و عذاب میدید کارم شده نفرین، از بس قهر می‌کنه ...

متنو اگه خونده باشید گفتم که من باهاشون میگم و میخندم یعنی طوری نیست که اذیتشون کنم ، توی وجود خودم توی فکر خودم ازشون دلگیرم 

در دوران قدیم مرشدی به استاد خود عین همین جملات رو گفت استاد به مرشد گفت از فردا یک گونی سیب زمینی ب ...

ممنونم ازتون، نسبت به قبل بخشیدن ادما برام راحت تره ولی خب ادمای نزدیک، اونایی که همیشه برام اولویت بودن رو حتی نمیتونم تنها تو قلبم باهاشون قهر باشم 

در ظاهر هم همینطوره... 

شاید مشکل از منه 

ممنونم ازتون، نسبت به قبل بخشیدن ادما برام راحت تره ولی خب ادمای نزدیک، اونایی که همیشه برام اولویت ...

فقط احتیاج به تمرین داره بخشیدن. همینقدر می‌فرمایید بهتر شدم یعنی استعدادش رو دارید وبقیه رو با تمرین و ممارست بدست میاد وهمنشینی با انسانهای بخشنده چون انسان شبیه همنیشنش می‌شود.

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود.