2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اوایل مدرسه و ویروس... دخترم مریض بود تب زیاد... دکتر بردیم بعد معاینه گفت اکسیژن خونش پایینه. عفونت به گوشش زده... که حتما سرم بزنه ... چون دخترم اشک می‌ریخت که فقط دارو بده ....

اره چی شده؟

سلام خواهش میکنم بیاین التماس میکنم پسر من از پارسال تو بعضی از سرماخوروگی هاش افت اکسیژن داره و بی حال میشه و مجبور هست اکسیژن بگیره دکترا اسپری میدن انا با وجود مصرف اسپری باز گاهی اینطوری میشه خیلی نگرانم خیلی

نه ممكن نيست اينجورى باش بايدخودت سريعابرسونى بيمارستان و كپسول اكسيژن بزنن قبل تنگى نفس داشتن كوچول ...

سرفه نداره یا خیلی کم تک و توک میدونم براش اکسیژن میزارم ولی میخوام راهی پیدا بشه کا این حالت کنترل بشه که دیگه اینجوری نشه دکترا اسپری میدن ولی گاعی باز به اون حالت میرسه

اوایل مدرسه و ویروس... دخترم مریض بود تب زیاد... دکتر بردیم بعد معاینه گفت اکسیژن خونش پایینه. عفونت ...

فقط همون یک بار؟دیگه تکرار نشد؟بی حال بود دخترتون؟؟طوری که خیلی به نظر گیج و خوابالو بیاد؟؟

سلام خواهش میکنم بیاین التماس میکنم پسر من از پارسال تو بعضی از سرماخوروگی هاش افت اکسیژن داره و بی ...

عزیزم پسر منم سرما خورد بردم دکتر بهش سیتریزین واستامنیوفن وپروفن داد آوردم خونه دارو رو بهش دادم سطح اکسیژنش یهو آمد پایین من خاک به سر اصلا نفهمیدم بچه سطح اکسیژنش آمده پایین هی تکونش میدادم حرکت نمیکرد بردمش بیمارستان وقتی دکتر دیدش سریع اکسیژن بهش وصل کردن دیگه بهش داروی سرما خوردگی ندادم 

عزیزم پسر منم سرما خورد بردم دکتر بهش سیتریزین واستامنیوفن وپروفن داد آوردم خونه دارو رو بهش دادم سط ...

چند وقتش بود؟فقط یک بار اینجوری شد؟دیگه تکرار نشد؟؟