2733
2734

اشکم داره درمیاد مگه میشه یکی آنقدر نفهم باشه احساس میکنم دارم با یه بچه ۴ ساله زندگی میکنم مردم آنقدر ایراد بگیر انقدر غرغرو 

اون از اون پاهای گندش که نمیشوره الان اومده خونه بوی گوه گرفته گفتم عزیزم واقعا پاهات بومیده خیلی آروم گفتم اصلا جوابمو نداد به چپشم نبود بعد با اعصبانیت گفتم حتما باید همه چیو بهت گفت خودت عقلت نمیرسه که پاهاتو بشوری گفت مشکل از دماغ توعه واسه آقا املت بپختم حتی یه قاشقم نخورد که چیه چیه پیاز داره درحالی که رنده ریز کرده بودم اندازه لیمو بود پیازه دوباره پاشدم قرمه سبزی داغ کردم که کوفت کنه وااای دارم میترسم از اعصبانیت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهش میگم عوض دستت دردنکنته واست غذا پختم بعد هی ایراد میگیری نمیخوری میگه آره خیلی زحمت میکشی من نمی‌فهمم چرا مردا کار خونرو کار نمیدونن پ ما زنا که خانه داریم صب تا شب میشوریمو میپریم داریم چیکار میکنیم خاله بازی می‌کنیم 

اینا چندشا رو چه جوری قبل ازدواج شناسایی کنیم ؟ کسی نظریه ای داره ؟

نمیشه چون شوهرمن اینجوری نبود اتفاقا خیلی به خودش می‌رسید بعد عروسی اینطوری شده حتی یه مسواکم نمیزنه دیگه دارم سکته میکنم 

گلم وقتی میدونی غذای پیاز دار نمیخوره چرا درست می‌کنی ...در مورد پاهاش نمی‌دونم چی بگم فقط اینکه بوگیر پا بخر بریز تو کفشاش ...می‌دونم حتما باید پاهاش رو بشوره ...ولی حداقل اینطوری از بوی بد پاش اذیت نمیشی