2752
2734

تو حیاط بودم رفتم یه پله بالاتر از پنجره که خوراکیمو از بچه ها بگیرم خواستم بیام پایین پام خورد به پای دوستم گویا پاش درد گرفت اومد بهم توهین کرد جلو همه یکم وزنم زیاده بهم گفت تو که 10یا 20کیلو نیستی که پاتو می‌زاری رو پاک من پرس میشم بعد گفت یدونه پای تو اندازه تمام وزن منه منم دلم شکست آخه مگه اضافه وزن چیزیه که به روی آدم بیارن من از صبح دارم خود خوری میکنم همه دوستم بهش گفتن کارش زشت بوده منم هیچی نگفتم به نظرتون چیزی بگم یا نه آخه دلم عین چی پره

با افتخار میگم قدرتمند چون پای هر چیز سخت موندم و هستم❣️

الهی منم بعضیا شوخی میکنن ولی من دلم میگیره 

من مجرمم جرمم اینه که دخترم:)))) کاربر مرد حق درخواست دوستی نداره وگرنه تعلیقه🥱 گاهی اوقات خیلی زود دیر میشود 🙌🏻 سعی می کنم انرژی مثبت بدم 🎈 جمله همیشگی دعام با خدای رنگین کمان هست ❤️💕🌈اگه خواستی بگو تا برای توام دعا کنم🎈

بگو از عروس مردگان بودن بهتره لاغر مردنی 

کسی که چرت میگه باید عیب ظاهری خودش رو به روش بیاری

اینجا هم هر کی کم میاره گیر میده به چاقی کاربر مقابل

.....خوری حدی داره

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوهه بگو اینهمه انرژی میذاری زرزرزر حرف میزنی حوصله داریا لاغر خانوم😑😂

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2731
بگو از عروس مردگان بودن بهتره لاغر مردنی  کسی که چرت میگه باید عیب ظاهری خودش رو به روش بیاری ...

جلوی بچه ها گریه ام گرفت خیلی بد بود دلم میخواد فردا باهش بگم که چقدر بیشعوره و می‌تونست اونم با خنده بگه اگه با خنده می‌گفت من میدونستم شوخیه ناراحت نمی‌شدم 

دقیقا راست میگی هر کی میرسه به چاقی اون فرد گیر میده

اوهه بگو اینهمه انرژی میذاری زرزرزر حرف میزنی حوصله داریا لاغر خانوم😑😂

والا بخدا فکر می‌کنی اصلا پام روپاس نرفت فقط کف کفش م خورد به شلوارش که دیدم این حرفارو میزنه منم وقتی نمیتونم جوابشو بدم باید با گریه خودمو خالی کنم بخدا من خودمم از این وضع راضی نیستم بخاطر همین تپل بودنم افسردگی گرفتم عین دیوانه هام

اون شوخی نکرد

مهم نیست ولش کن 🦋

من مجرمم جرمم اینه که دخترم:)))) کاربر مرد حق درخواست دوستی نداره وگرنه تعلیقه🥱 گاهی اوقات خیلی زود دیر میشود 🙌🏻 سعی می کنم انرژی مثبت بدم 🎈 جمله همیشگی دعام با خدای رنگین کمان هست ❤️💕🌈اگه خواستی بگو تا برای توام دعا کنم🎈

بیخیال بابا تو مدرسه دخترا معمولا یه تایمی تپلیی مییشن ک بعد خوش اندام

این روزارو همه داشتیم وقتی به ۲۳_۴ سالگی برسی زیباترین و خوش اندام ترینی

خدا وسط غمات یه گل میکاره مطمئن باش♥

بهش نگو دوست 

چقد مسخره منو دوستام همدیگرو پاره میکنیم چیزی نمیگیم یعنی خیلی همو تخریب میکنیم ولی به هیچ عنوان ظاهر مسخره نمیکنیم 

دوستا بنظرم اینجورین نه این بی شخصیتی که بهش میگی دوست

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

عذرخواهی میکردین بابت لگد کردن پاش.

تند رفته ایشون.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
بیخیال بابا تو مدرسه دخترا معمولا یه تایمی تپلیی مییشن ک بعد خوش اندام این روزارو همه داشتیم وقتی ب ...

جدی میگی من فک میکردم نوجوون بشی چاق شی همیشه چاق میمونی

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.

باهاش سرسنگین باش خودش و جمع کنه عزیزم به خاطر سلامتی و آرامشت سعی کن یه رژیم درست بگیری نه به خاطر حرف دیگران به خاطر خودت.ان شالله موفق باشی

واسه سلامتی و عاقبت به خیری پسرم یه صلوات از ته قلبتون مهمونم کنید