2752
2734
عنوان

واقعا بعضی زن و دخترها نی نی سایت عجیبن.. حسادت نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقااااااااا  منم دیدم اینجا بعضیا به قدری حسودن که حتی از  شدت فشاری که حسادت بهشون میا ...

آخ آخ دقیقا همینه 

یه کاربر که خیلی هم ادعای مذهبی بودن داره سر تاپیک مدرسه غیر انتفاعی خیلی بی دلیل شروع به توهین به من کرد تاپیکاشو که نگاه کردم دقیقا مشکلات مالی داشت ولی دلیل نمیشه یهو شروع به فحش دادن به من کنه😁 انقدر بی منطق که من ازون موقع اسم کاربریا رو نگاه میکنم یه وقت ریپلایش نکنم 

چنین خواستگاری با قد کوتاه و کچل هم رو زمین نمیمونه...حالا اینکه خوشتیپم هست🙉

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2731

ما تفاوت تحصیلی داشتیم ولی چون پاک بود و همه چیش اوکی بود قبول کردم

خیلی چیزای مهم تر هست

این کاربر نه حوصله خودشو داره نه حوصله شما رو... اگه جایی دیدی داره دعوا میشه خودت بیخیال شو حتی اگه تقصیر من باشه 🙂 درخواست دوستی بنابر گلی که به سر خودم و زندگیم گرفتم پذیرفته نمی شود... سپاس 🚶🏻‍♀
والا من پزشکم. خواستگار داشتم که ثروتش خیلی بیشتر از اینایی بود که گفتین. ولی بخاطر مدرک تحصیلی رد ک ...

دقیقا ملاک خانواده ما هم مثل شماست

نمیدونم چرا همه به شرایط و ملاکای همدیگه احترام نمیذارن

حتما باید انگ حسادت و ... بزنن

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
به خدا اینقدر تو زندگیم دیدم که با تمام وجودم میگم مدرک اصلا مهم نیست 

فکر میکنی...اصلا هم کفوی از لحاظ کلاس کاری هم شرطه ن ک بخوام خدایی نکرده شغلی رو ب شغل دیگه ترجیح بدما‌ نه ولی خب در حد هم نیستن بعدا مشکل ساز میشه آدم وقتی وارد زندگی بشه 

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰

حق بخدا 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
اتفاقا هر چ بدبختیه زیر سر تحصلیکرده هاست.پسرای سواد معمولی و پولدار فاقد هر نوع عقده هستن.خدایی سرش ...

طرز تفکر شما هم مایه تاسفه

تفکر عصر حجریت رو برای بچه ت نگه دار نذار بره مدرسه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
واقعا

بخدا راست میگم

ما خودمون کسی اگه مدرک و تحصیلات براش مهم نباشه هم اصلا قضاوت نمیکنیم و برای همه آرزوی خوشبختی داریم

ولی ملاک خانواده ما این هست

به تجربه هم برامون پیش اومده...

اینم داخل پرانتز بگم که خودمون تحصیلات خوبی داریم.اینو گفتم که بعضیا نگن پررو هستیم😅🥲

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

راستش من بودم قبول نمیکردم

مدرک برام مهمه

شاید اصلا پول در نیاره از مدرکش ب قول شما ولی دانشگاه خیلی آدم رو پخته میکنه دیدن اساتید و آدم هایی ک جهان بینی متفاوتی دارن خودش فوق العادس

دوستان رتبم از آخر ۲ شده😂تیکر هدف✌️