2733
2734

بچه هاتون کدوم امتحان هستن؟ 

سخته براشون یا اسون؟ 

ریاضیشون چطوره؟همه ی مباحث رو کامل یاد گرفتن تو ریاضی؟ 

من خودم از فردا امتحان پسرم شروع میشه چهارشنبه ی هفته بعد ریاضی داره هرروز چندتا سوال حل میکنیم ولی خیلی استرس دارم خیلی سخته امسال براشون

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

برای بچه شما نمیدونم ولی ریاضیش خیلی راحته

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
برای بچه شما نمیدونم ولی ریاضیش خیلی راحته

کجاش راحته آخه 

اون همه مبحث و فصل داره 

پسر من حل کردنی ها رو عالی حل میکنه مثل جمع و تفریق ۴ رقمی تکنیکی یا تقسیم و ضرب 

ولی مسئله ها و مساحت و کسر ها رو یکم مشکل داره 

بله خیلی ریاضیشون سخته این هفته امتحانات شفاهی دادن فردا قرآن داره شنبه ریاضی  ولی پسر من متاس ...

بخدا خودمم عاجزم از طرفی این مباحث برای مثلا کلاس پنجم زمان ما بوده الان سومی ها دارن میخونن با چندتا روش مختلف که قاطی میکنن اکثرشون روش ها رو 

پسر من دوست داره بخونه ولی از زور کردن بدش میاد یهو خودش میاد میشینه سوال مینویسه حل میکنه ولی من بگم بیا مقاومت میکنه 

فقط واسه ریاضیش میترسم منم 

پسر من مساله ها رو متوجه نمیشه تازه حوصله نداره همه سوالا جواب بده بعضیاشون اصلا نمیخونه!

اره دقیقا! 

مثلا راحت ترین سوال رو رد می‌کنه چون فقط عدداش زیاده فکر میکنه سخته و رد میشه ازش! 

ولی یه چیزی که تو این چندروز یاد دادم اینه که مسئله رو توضیح بده برا خودش اینم یاد گرفته 

مثلا نوشته عددی را ۴ برابر میکنیم و ... 

پسرم قبلا کتابی میخوند و نمیفهمید مسئله رو ولی از دیروز یاد گرفته به خودش توضیح میده میگه یه عدد رو ضرب در ۴ میکنیم و ...  

خیلی فعلا باید کار کنم باهاش 

اینجوری یاد بده ببین تاثیر داره؟   

کجاش راحته آخه  اون همه مبحث و فصل داره  پسر من حل کردنی ها رو عالی حل میکنه مثل جمع و ت ...

خب بشین براش توضیح بده

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))
خونده کامل ؟ نمونه سوالات بدون کمک شما حل میکنه راحت؟ محیط و مساحت و اینارو قاطی نمیکنه؟

الان دارم براش نمونه سوال مینویسم معلمشون فرستاده یکم محیط و مساحت رو مشکل داره.

خیلی مهم است زندگی ات را با افرادی بگذرانی که نه تنها خوبی تو را می بینند بلکه تو را به آدم بهتری تبدیل می کنند.