2733
2734
عنوان

شوهرم میگه تو خونه مامانت اینا یه چیز سرت کن

| مشاهده متن کامل بحث + 3178 بازدید | 149 پست

ببین در مورد بابات و داداشت و دایی و عموت حرفی ندارم جلو‌اونا که واقعاً لازم نیست چیزی بپوشی 

پسرخالت هم چون میگی برادر رضاییت هست محرمه،ولی شاید چون جوونه همسرت حساسه من بهش حق میدم که دویت داشته باشه جلوش روسری سر کنی 👌👌

شوهر منم روی یقه ی باز که خط سینه معلوم باشه حساسه 

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حالا من تازه عقد کرده بودم خودمم اصلا آدم باحجابی نیستم نمیدونم یهو چرا جو گرفتم جلو برادرشوهرم شال سر کردم.همسرم تا دید جلوی همه گفت این چیه سرت کردی؟😄😄😄نخواستم ضایع بشم گفتم سردمه😐

2731

خب خیلی آروم بهش بگو خدا خودش برادر و داییو حلال و محرم کرده تو چرا میگی جلوشون روسری بزارم؟

ببین من نمیگم لجبازی کن ولی وقتی از نظرت کارش درست نیست باهاش حرف بزن دلیل عاقلانه اشو ازش بپرس نه اینکه الکی بگی چشم و بعدا یه کار دیگه کنی

سر کن ضرر نمی‌بینی . 

چی میگین شمااا؟؟ پیش کسی که خدا محرم کرده شما نامحرم میکنی؟؟ شوهرش شاید مشکل داره که اینقدر بیشعوره شما چی؟؟؟؟؟ چطوری فکر کردی که بهش میگی پیش برادرش و داییش روسری سر کنه