2733
2734
عنوان

تاتو رژ لب

157 بازدید | 16 پست

سلام دوستان، من میخوام تاتو رژ لب انجام بدم، لب هام خیلی بی رنگ هستش، همه میگن برو تتو رژ لب بزن خیلی خوب میشه، میخواستم ببینم دردش خیلی زیاده یا نه؟درد تتو لب از درد تتو بن مژه و خط چشم بیشتره یا نه؟ 

به نظر شما یه مقدار بیرون از لب بزنم که لب هام بزرگتر بشن چون لبم باریک هست، یا اینجوری خوب نمیشه همون اندازه لب بزنم؟

اصلاا بیرون از لب نزن خیلیی بد میشه

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من لب بالایی مو یکم بزرگتر کردم چون خیلی کوچیک بود الان خیلی خوشگل شده  البته من فقط خط لب زدم ...

خط لب که زدید، خیلی درد داشت؟ با پماد بی حسی بود یا بدون بی حسی؟

یعنی کل لب رو زدید مثل رژ لب؟ دردش چقدره؟من تحمل دردم خیلی پایینه میخوام ببینم میتونم تحمل کنم بزنم ...

هیچ دردی نداره 

و بله کل لبو میزنن دیگه 

منتهی مثه قدیم که خیلی ضایع کار میکردن نیست 

یه رنگ شیک و طبیعی بهت میده 

هیچ دردی نداره  و بله کل لبو میزنن دیگه  منتهی مثه قدیم که خیلی ضایع کار میکردن نیست&nbs ...

رنگش یکیه؟ یعنی همه یه رنگ در میاد یا خودمون میتونیم انتخاب کنیم که چه رنگی بزنیم؟ مثلا میتونیم انتخاب کنیم که رنگش قرمز بزنن یا صورتی یا نارنجی؟ یا همه تتو ها یه رنگن؟

رنگشو نسبت به تیرگی لبت برات میزنن  همه یه رنگ که نمیشه

من چون لب های خیلی بی رنگی دارم، میخوام که خیلی کمرنگ در نیاد، و به لب هام یه مقدار رنگ بده ازین بی رنگ بودن و بی حال بودن در بیاد