2733
2734

خیلی زشت و بد قوارم کلا بدنم یه حالتیه قدم کوتاست دست و پام کوتاست چهره ام به شدت ناموزونه خیلی زشت حتی مامان و خواهرامم ب دلسوزی گفتن بهم.پولم اصلا ندارم

خیلی دلم میخواد خودمو بکشم خیلی سردرگمم

سرکارم دارم با گریه براتون مینویسم

خوشا آنان که در گهواره مردن 🖤 که بویی از غم دنیا نبردن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دختررررررررر دست از سر خودت بردار

جون من یه بار عکستو بذار ببینمت بخدا مطمئنم اصلا زشت نیستی

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

نزدیک پریودیته؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

بخاطر قد و هیکل آخه؟ 

قدت چنده؟ میشه بلند کرد

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....